Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar az osztálytársam? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar az osztálytársam? 14/L

Figyelt kérdés
mostanába állandóan rajtam lóg. állandóan letapit én mindig elküldöm a pics*ba meg megütöm de újra és újra odajön . a mellemről beszél állandóan meg hogy milyen nagyok ahoz képest van 2-3 osztálytársam akinek 100szor nagyobb van. én kizárnám hogy szerelmes belém mert a barátnőmbe szerelmes. én azon is gondolkoztam hogy féltékennyé akarja tenni a barátnőmet azzal hogy rajtam lóg de a barátnőmet meg állandóan azzal piszkálja hogy lapos meg semi melle nincs. és halottam ahogy a barátnőim arról beszélgetnek hogy én ezt mennyire élvezem hogy rajtam lóg. ez eggyáltalán nem igaz. de mit csináljak? a tanárnak is szóltam már de ő csak annyit mond hogy kerüljem el...
2011. okt. 7. 16:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
letapiz*
2011. okt. 7. 16:20
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mit akar??... hát lányom elmondom neked...! (paprikásfőzeléket), meg meg akar toszni....
2011. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Madafaka182 ***** válasza:
100%
szexet
2011. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tuti hogy nem akarja a barátnődet féltékennyé tenni, vagy ha igen, akkor a elég érthetetlen és béna módon csinálja.


Szerintem te tetszel neki, de nem élvezed amit csinál, akkor rövid úton küldd el! Ne hagyd magad. Nem tetszik neked. Közöld vele. Ennyi.


18/F

2011. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
verd meg =D velem is volt ilyen egy o. társam mindig piszkált h így szeret meg úgy szeret, én meg mondtam neki h szeressed apádat anyádat engem ne, aztán csak nem hagyott, én meg megvertem, azóta se szól hozzám
2011. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:31


megverni valakit, amiért szeret? büszke lehetsz magadra...

2011. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

előző válaszolónak


hát már bocs ha szeret akk mondja meg, ne csapkodja a seggemet, meg ne fogdosson

2011. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ketté akar ba**ni,mert annyira bejössz neki...
2011. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ő nem az a fajta gyerek aki megb*szna engem. ő iylen nagyszájú de igszából nyuszi. hát de megverni nem tudom xd egy-két pofont adok meg rugdosom de azért megverni nem
2011. okt. 7. 16:55
 10/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:41


ebben igazad van, de akkor sem ez a megoldás. Inkább beszélj a szüleivel vagy akárkivel ilyen esetben.

2011. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!