Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha van egy fiú vagy lány aki nagyon jól néz ki és mellé még a személyisége is jó de egyedül van, az azért, mert nem szeretne párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
tegyük fel,hogy minden adott, úgymond mindenkit megkaphatna, de mégis egyedül van..szerintetek? :)
2011. okt. 7. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy.. senki nem elég jó neki :)
2011. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azért lehet. Van ilyen is, aki azért van egyedül természetesen. De lehet bármi más dolog is mögötte. Fájdalomtól kezdve minden.
2011. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mennyire van egyedül? mit értessz alatta?

Vidám, beszédes vagy fordítva??

Szokott sexelni , csókolózni stb.. csak nem akar kapcsolatot vagy egyáltalán nem érintkezik így senkivel?

2011. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj le néhny konkrét tulajdonságot, példát.
2011. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Egy fiú mondjuk azért is, mert nem jó a dumája a csajoknál és nem is megy oda hozzájuk...
2011. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csak általánosságban írtam :) tehát nem tudok konkrét dolgokat mondani..:)
2011. okt. 7. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

bármi lehet:

-egyedül akar lenni,

-eddig mindenki kihasználta a külseje és jósága miatt és elege lett

-nem találja az igazit (nem biztos h válogatás miatt, sokszor az átlagosak se találják..)

-nagyok az igényei

-kicsi az önbizalma, és ezt nem tudja magáról, ami látszik is kifelé, ezért nem kell mégse senkinek

-nagyon megbántották a múltban

-zaklatták kiskorában

-...


szóval tényleg, bármi

2011. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak nagyon igaza van.A felsoroltak közül pár dologban magamra ismertem és abban is igaza van, hogy nem feltétlenül válógatos, de mind olyanok kerülnek útjába akik abszólut nem találnak hozzá.Az önbizalom rész is nagyon igaz.Sokszor nem is gondolná az ember magáról, hogy annyira látszik, hogy nincs teljesen rendbe önbizalmilag, de kivetitődik ez kifele...és mivel az emberek nem megértőek, ezért már ennél fent akadnak és esélyt se adnak a másiknak.
2011. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld :) írhattok még..
2011. okt. 7. 21:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen emberek nem azért vannak egyedül,mert nem akarnak kapcsolatot(egyébként én is ilyen vagyok)hanem mert nem találnak normális párt(kinek mi)

Ha fiú,és minden ok vele akkor általában a tömeglányok,a ribancok közelítenek,mert a többiek nem mernek.Ő meg nem mert odamenni a neki tetsző lányhoz. Ha lány az illető,akkor pedig nem akar egy jobb/rosszabb pasi listáján a megd*gott lányok listáján 1 lenni a sok közül..általában a lányoknál van egy színvonal,amit el kéne érni,és ez NEM vagyoni helyzet,vagy márkás cuccok..hanem az agyi kapacitás(nem okosság),hanem értelem.

2011. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!