Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is volt így, miközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt így, miközben volt barátja, akit szeretett? Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve van barátom, akit nagyon szeretek. Többször voltak hullámvölgyök a kapcsolatunkban, amikor majdnem szakítás lett a vége, de aztán mindig sikerült megbeszélnünk. Bár már nem dúl úgy a szerelem (legalább is részemről, de barátom részéről sem sztem), mint a kapcsolatunk elején, soha nem voltam még ilyen szerelmes, mint belé, és sztem nem is leszek... de többször előfordult, hogy kicsit jobban megtetszett más fiú, pl olyankor, mikor mosolyszünet volt köztem és barátom között. De soha nem csaltam meg, pedig lett volna lehetőségem, de nem lettem volna képes erre (és nem is bántam meg, hogy nem csaltam meg). Most viszont sajnos ismét megtetszett egy másik fiú kicsit jobban, mint kellene... új egyetemre kerültem, ahol kevés fiú van, ő nagyon jól néz ki, első ránézésre is megállapítottam ezt, de ettől még nem figyeltem fel rá, mivel a helyes pasikról először az a véleményem, hogy biztos beképzelt és úgy is minden nap más csajjal van, ezért nem érdekelt... épp ezért direkt tudomást sem vettem róla, de aztán sajnos alkalmam volt vele beszélni és kiderült, hogy rendes, humoros, udvarias fiú, vagyis konkrétan pont az esetem. Persze a barátom is nagyon helyes, de egyszerűen az érzéseimnek nem tudok parancsolni, nem tudom kiverni a fejemből ezt a másik fiút, hiába tiltakozom ellene... persze megcsalni semmiképp nem akarom a barátom, és amúgy sem akarok semmit, de már ettől bűntudatom van... hogy felejtsem el? Az a gond, hogy ha látom az egyetemen, egyből feléleszti bennem ezeket az érzéseket, a vonzódást, és mikor előttem ül az órán, nem tudok rendesen figyelni az előadásra... volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy tudnám elfojtani magamban ezeket az érzéseket? Vagy várjam meg, amíg elmúlik? Most is folyton a képeit nézegetem facebookon...
2011. okt. 7. 18:13
 1/4 f*szosbéka válasza:

az igazi kérdés az az,hogy miért vagytok még együtt?

"Bár már nem dúl úgy a szerelem (legalább is részemről, de barátom részéről sem sztem)", először azt döntsd el,hogy van-e értelme a mostani kapcsolatnak...másfelől az ilyen félreszerelmesedés tök jó útmutatója annak amikor kijössz belőle,hogy szereted-e még a párod vagy. :)

2011. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért vagyunk még együtt, mert szeretjük egymást,csak már nem azzal a "mindent elsöprő, fellángoló szerelemmel", mint az elején, mivel az lenyugodott... de még mindig szeretem! És nem akarom, hogy más pasik tetszenek nekem, de sajnos nem tudok parancsolni az érzéseimnek... és amúgy is, szinte biztos, hogy nem lenne esélyem a másik fiúnál, és ha jól tudom ő amúgy is külföldön lakik, csak tanulni jött haza... szóval amúgy is reménytelen, de még is folyton ő jár a fejemben az elmúlt napokban :(
2011. okt. 7. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:

huude megértelek téged :/ ugyanebben a cipőben járok én is , 3 éve van barátom stb stb, azzal a különbséggel hogy nekem konkrétan még senki más nem keltette igy fel az érdeklődésemet.Persze nekem is vannak fiúk az egyetemen akik tetszenek külsőre de ennyi...És úgy vagyok vele , hogy amég jó a barátommal és nincs egyfolytában más az eszembe addig vele maradok.Ha már végképp kihűlt részemről a kapcsolat akkor majd lépek...vagyis...megbeszélem a barátommal :/

19L

2011. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 4 éve vagyok a párommal és nekem is van szeme, de sose vágyakoztam igy más pasik iránt. Szerintem úgy tudnád elfelejteni ha azt az energiát amit afelé az egyetemi srác felé sugárzol inkább a kapcsolatodra forditanád. Ki tudja? A végén még újra fellángolna a szerelem....
2011. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!