Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Akik mar tartos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Akik mar tartos kapcsolatban eltek, es a nemi szerveteket borotvaljatok, hany naponta teszitek? Nem gaz az amikor mar ra 2 napra ugy szur, hogy csak na. Es kezdhetem elolrol az egeszet.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Hát, sajnos a borotválás ezzel jár, és ahogy a pasik arcán is hamar nől, hát a puncin is hamar nől. Ez van, rendszeresen kell borotválni, hogy a kedvesednek ne dörzsölje ki a műszerét.

De inkább találj más megoldást a szőrtelenítésre, ami tartósabb.

2009. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Pfff hetenten 1-szer:)

Az van hogy a paromnak mindegy hogy szoros vagy csupasz.

Ugyhogy engem meg enm zavar.Es meg egy kicsit no hogy leborotvaljam addig kibira ugy kicsit szorosen.

Szerintem ha egy fiu szerelmes beled akkor neki tok mindegy hogy a puncid szoros vagy nem.

2009. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Én is hetente, mert addigra nő meg úgy, hogy simán lejöjjön. Mert ha mondjuk 2naponta csinálnám, nekem az össze-vissza vagdossa, mert picik a szőrszálak és baromira fáj. De kb nekünk ilyen a szexuális életünk is, hogy hétvégén tudunk együtt lenni, és így pont jó. Na meg az én páromat sem zavarja, ha nem csupasz, engem sokkal inkább, amikor szúr...:S

De legközelebb megyek a kozmetikushoz teljes gyantára... az sokat segít.

2009. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Minden reggel. Zuhanyzás közben egy pillanat alatt készen van.
2009. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
én is hetente borotválom... nem merem sűrűbben, ne erősödjön. mondjuk nekem annyi a szerencsém, hogy szőke vékonyszálú minden szörzetem ezért ott lent is... hiába nő meg, nem igazán látszik, ugyhogy csak zavaró tényező... mi is olyan helyzetben vagyunk mint előző válaszoló sokat dolgozunk ugyh nem tudunk mindennap együtt lenni sajna...
2009. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
én is hetente borotválom bár az az igazság h sex sem sűrűn van úgy h engem nem zavar úgy is csak én látom
2009. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
én van hogy hetekig nem borotválom.. :D még soha nem tette szóvá a párom.. :) de amikor rendszeresen borcsizom, heti 1-2x többször nem teszem.. :)
2009. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

mindennap borotválom :D

elsősorban magam miatt szedem le a szőrt(13évesen is szedtem, pedig akkor még közöm nem volt a szexhez), egyszerűen így tetszik, csupaszon.

másrészt mindennap szexelünk a barátommal, úgyhogy alap a mindennap.

nekem ez olyan mint kb a fésülködés, egyáltalán nem fárasztó:D

2009. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Én is heti 1x :D ...de akkor mindent ;):D
2009. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Nekem 2-3 naponta kell, így is szoktam, mert nem nő "gyorsan".

Én nem csak a párom miatt csinálom, hanem magam miatt is, mert nekem így tisztább, és jobb érzés. ha menstruációm van akkor is jobb, könnyebb cserélni a tampont is.

2009. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!