Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen az ideális testalkat?

Figyelt kérdés
súly,magasság?
2011. okt. 8. 14:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
69%
A súly a csontozattól is függ. A sporos, szálkás pasikat szeretem, és a hájasakat utálom.
2011. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
80%
Én a mackós férfiakat szeretem.
2011. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
én a 180 fölötti pasikat szeretem, és a súly az csontozattól is függ szóval úgy mondom legye sportos és izmos, de nem az az izompacsirta vagyok hanem a megvan a kocka has és a karomon is van elég izom alkat :)
2011. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:

átlagmagasság már jó :D

súly:vagy legyen kockahasa,de az látszódjon vagy legyen egy kis fölösleg!de ne legyen kigyúrt gorilla de ne is legen egy vézna csontkollekció...:D arany középút :D

2011. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Szeretem ha egy fiú magas és szálkás :) De egyáltalán nem követelmény. A kimondottan túlsúlyosak viszont taszítanak,.
2011. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

[link]


amik így itt vannak.

2011. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
és a magasság: 180 felett
2011. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

[link]


Zsírb.uzi kép az egész, de egyszerűen nem találok olyat, ahol nem úgy állnak, mint egy rossz homár... Na vmi ilyen test.

De ha nem pont ilyen, abba sem halok bele. És sehol az utcán ilyen testű palit nem látok, szóval szerintem csak a meleg modellek néznek így ki... Sajna... :S

20L

2011. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Csak alacsony meg kövér ne legyen (a lánynál legalább 1 fejjel magasabb), és ha van is rajta némi fölösleg, azért izom is legyen, ne folyjon el szegény. A vékony alkat se rossz, csak akkor legyen magas, és erős csontozatú. A legszebb szerintem az erős, széles váll/ mellizom.
2011. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 cynic ***** válasza:

"de nem az az izompacsirta vagyok hanem a megvan a kocka has és a karomon is van elég izom alkat :)"


na az ilyenek miatt vannak tele a termek gyökerekkel! :D

2011. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!