Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szingli vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szingli vagyok, agyamra mennek a szerelmes barátok. (17L)

Figyelt kérdés

A két legjobb barátnőm is kapcsolatban van a hét eleje óta, a másik barátnőm után is járnak a fiúk, bár ő most "szünetet tart", én viszont csak állok és próbálom elviselni őket. nem az a baj hogy nincs senkim, hanem hogy nem a legjobb érzés egész nap olyan srácok nyavajáit hallani akiket nem vagy csak alig ismerek, és "mondatelemzőset játszani"a barátnőimmel.. "szerintet most akkor úgy értette hogy..?" LESZAROM HOGY ÉRTETTE. elegem van, de nem akarom őket megbántani mert örülök a boldogságuknak, de nem bírom így...


na meg persze egy kicsit az irigység is benne van, elismerem.


2011. okt. 8. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pasizz be!
2011. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

itt vagyok...

19f sz

2011. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok :D

15/F

2011. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Főzzél egy fazék krumplis tésztát
2011. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csapj egy privát...
2011. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
pasizz be tényleg
2011. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát elég kuszán írtad le a mondanivalód. Most az a problémád, hogy a barátnőid, barátaid boldogok, vagy az, hogy te szingli vagy? Vagy az a bajod, hogy beszélnek hozzád, vagy az a bajod, hogy olyan fiúk bókolgatnak neked, akik neked nem tetszenek, vagy most 1 kicsit érthetőbben, mi a gond?


18F

2011. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kb ugyanez a helyzetem:SS

15/L

2011. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát lányok, nyissátok ki a szemeteket, aztán vegyétek észre, hogy biztos ti is sok embernek tetszetek. És ha az illető is szimpatikus, akkor meg ne zárkózzatok el tőle.
2011. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

kapd el a tököm :D

f18

2011. okt. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!