Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok. A barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok. A barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt de még nem fogtam meg a mellét. Hol található egy lány erogén zónája? Illetve ha megfogom a barátnőm mellét, hogyan tudom udvariasan dicsérni, amit ő dicséretnek vesz?

Figyelt kérdés
Kérlek intelligens és értelmes válaszokat..
2011. okt. 9. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát az komoly 1 éve vagytok együtt barátnőddel és még a mellét sem fogtad meg?... hát figyelj szerintem ha csókolóztok és mondjuk simogatod a hasát majd a kezed feljebb csúszik nem fog megharagudni...;)
2011. okt. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat:)) Nem egészen egy éve vagyunk együtt, holnap lesz 10 hónapja:)
2011. okt. 9. 10:15
 3/14 DiMalto ***** válasza:
97%
adni fogja magát a helyzet,jönni fognak majd a csajos kérdések magátol,nem tul kicsi,nem tul nagy stb....neked csak a helyes választ kell mondanod! Az erogén zonákra rá jösz magadtol is,de ha még nem voltatok együtt komolyabban az egész teste egy erogén zona ként fog viselkedni,csak ne vadulj (kivéve ha van rá "igény")
2011. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! :))
2011. okt. 9. 10:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy ha a nyakát puszilgatod,az is eléggé izgató tud lenni a számára... lehet hogy ő fogja meg a kezed és rakja a mellére... de minden esetre minél jobban be van indulva annál jobban fogja engedni a dolgokat;)
2011. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2011. okt. 9. 10:22
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Nosza, hány évesek vagytok?:)

Amúgy ha olyan helyzet van, nyugodtan fogd meg őket...

Ha a fenekét meg fogtad már (gondolom), akkor a mell miért olyan tabu?:)

10 hónap útán meg gondolom ő sem haragszik meg hogy megfogod a melleit... Ha csókolóztok vagy valami, akkor fogd csak meg. nem lesz para az ő részéről sem.

2011. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk:)
2011. okt. 9. 14:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hajrá!:)

/előző voltam a hegyről/

2011. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

hűű, emlékszem amikor először fogtam meg barátnőm mellét, persze ruhán át :D csak ugy szimplán ahogy simogattam egyszercsak felcsúszott oda a kezem, és ottmaradt :D nem ellenkezett :) csak ekkor mi kb 1,5-2 hete voltunk együtt. nemkell dicsérgetni, majd adódik ugyis a beszélgetés. mi akkor épp nem beszéltünk semmiről, és egy parkban ültünk egy padon, úgy hogy ő háttal nekem előttem, hátulról öleltem át, és fogtam a cicijét, bal kézzel a jobbot :)

amugy sem vagyok a tulzott dicséretek hive, akk megszokná és ha véletlen elfelejtesz vmit megdicsérni akk meg hiszti. de amikor magára mondja hogy juj milyen kicsi neki meg stb stb akk mindig mondom neki hogy úgy szép ahogy van és nemkell nagyobb meg igy a tuti :) szal sztem ilyenkor elég dicsérni. ugyis azér mondja egy csaj hogy nemszép hogy mondd neki de az :)

2011. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!