Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első csók után mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók után mit csináljak egy randin?

Figyelt kérdés

Pl. ha a randi közepén történik akkor az miben változtatja meg a randi kimenetelét?

És ilyenkor legközelebb hogy köszöntsem?Arcra puszi , csók vagy csak simán?

Tudom gáz de 16 éves vagyok és ez az első randim és nem akarom elszúrni mert tényleg tetszik a csaj.

F


2011. okt. 10. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ha volt csók már attól még a legközelebbi találkozásnál elég a szájrapuszi...később a csók, így egyszerűbb mindkettőtöknek... attól még hoy volt csók az első randin nemhiszem hogy megváltoztatna valamit...nemnagyon értem mire gondolsz :)16/L
2011. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
arra hogy ha pl. mozi után csókolózunk és utána még beülünk kajálni akkor valamiben más lesz-e mint ha nem csókolóztunk volna.Vagy ugyan úgy fojtatni kell mintha semmi nem történt volna?
2011. okt. 10. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne reagáld ezt ennyire túl. Ha a lánynak tetszel, és randiztok is, akkor úgyis minden alakul. A csókot ne tervezd, hanem pl. csak simán akkor annyit tervezz, hogy mozi, vagy ilyesmi. És ha úgy adódik, úgyis jönni fog a pillanat, ha más nem, hazaúton, vagy búcsúzáskor.
2011. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ok ezt értem de pl a beszélgetés nem lesz kínos utána?vagy valami ilyesmi?
2011. okt. 10. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne kínos? Ha összejön a csók, akk. a lány valószínűleg akarja úgyis.

A lényeg h. ne izgulj: nem matekfelmérőt mész írni, hanem randira mész :D

2011. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ellenkezőleg, ha már csókoloztatok randi közben az azt jelenti, felszabadultabb, magabiztosabb leszel, ő pedig Még fogékonyabb lesz mindenre amit mondasz :) Ekkor kell tenned a legmélyebb benyomást, ha zavarba jössz vagy töketlenkedsz utána az nem túl imponáló. Mutass érdeklődést a dolgai iránt, hagyd hogy ő meséljen, kérdezz vissza, ha nem is tudsz bedobni épp semmi témát, ne aggódj ezzel a módszerrel akár az egész randi lemehet, a csajok imádják ha érdeklődő közönségük akad! Fontos hogy legyen önálló véleményed, ne bólogass mindenre mint egy kiskutya, de mindeközben legyél nyitott és érdeklődő a dolgaira. Búcsúzáskor nézz mélyen a szemébe, majd csókold meg gyengéden ne túl hosszan, köszönd meg az estét és elegánsan távozz! Esetleg később este írj neki egy sms-t amiben megköszönöd az estét és elmondod milyen szuperül érezted magad semmi túlzás, egyszerű kedves sms Imádni fogja

25/F

2011. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Utolsónak igaza van. Én is mindig ezt csinálom.

Vannak spec. szavak amiket bedobhatsz és nem is kell 100%-osan figyelni. Ilyen pl.: ez borzalmas lehetett, valóban úgy gondolod, átérzem, megértem, ne már komoly?


Lényeg hogy lássa hogy érdeklődsz utána :) Még ha nem is...

2011. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már megvolt az első csók, a leányzó tudja mik a szándékait. Ezentúl búcsúzáskor és üdvlözléskor is köszöntheted csókkal. Simogasd meg a kezét, a haját az arcát mondd, hogy nagyon bejön neked és mosolyogj. Nem kell mást tenned.
2012. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Szilvasbuktat
2012. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10%
nem kell ezt így túlpörgetni. verd be neki a brét meleg szarig szcsá.
2012. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!