Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? (megujjaztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (megujjaztam a barátnőmet)

Figyelt kérdés
Megujjaztam a barátnőmet de azt mondta szinte nem is érezte. Én viszont nagyon szűknek éreztem és alig tudtam "behatolni" 1 ujjal is... hogy lehet hogy alig érezte?
2011. okt. 10. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Hogy csináltad? A g-pontját izgattad?
2011. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
rosszul csinálod.
2011. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
béna vagy
2011. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
heheeeeee de béna
2011. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Segitseteeeek!:D hogy kell? (bocs a hülye kérdésért)
2011. okt. 10. 17:56
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Kedves fiúk, férfiak!


Akik innen szerzik az ismereteiket, azoknak talán az újdonság erejével hat:

A lányoknak nem lesz orgazmusuk az ujjazástól, de még csak nem is élvezik igazán.

Most nyilván sokan felhördültök: "az én nőm láthatóan, hallhatóan élvezi!"

Nos, a látványos lepedőtépés, párnaharapdálás, hangos nyőgés, visítás, zihálás nem azért van, mert olyan jó, hanem mert így akarják veletek elhitetni, hogy mekkora macsók vagytok az ágyban.


A hitetlenkedők kedvééért hozzáteszem:

a hüvelyben alig vannak idegvégződések, és az a kevés is csak a bemenet utáni 2-3 centiben. (Lám lám nem a hossz számít, hanem a vastagság. Lám lám, nem gyomorig kell feldugni, hanem körkörösen mozgatni.)


Tehát, ha kézzel izgattok egy lányt, akkor ne ujjazzátok, hanem a csiklóját izgassátok!!!


31N

2011. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Bocs 31/N, de ez hülyeség, te talán nem élvezed, de más lányok igen. Ez tuti, de mindjárt felrakok egy kérdést, majd linkelem, várj.
2011. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 18:03

Nem azt mondom, hogy nem jó, vagy kellemes, de izgalmi szinten nem sokkal több, mint a csókolózás.

És nem úgy izgató, hogy biológialiag, vagy fizikailag, hanem csak maga a helyzet, hogy a pasim a legintimebb testrészemben van. Ennyi.

2011. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

kedves utolsó, azért szerintem azt hangsúlyozd ki, hogy SZÁMODRA. ugyanis ez nem normális, a legtöbb nő egyáltalán nem így éli meg az ilyesmit.


19/L

2011. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
szerintem is csak számodra van ez így, mivel speciel én is nagyon élvezem.
2011. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!