Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi/csaj nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi/csaj nagyon kedves hozzád akkor te is kedves leszel hozzá vagy kihasználod a kedvességét?

Figyelt kérdés

Én nagyon kedves lány vagyok, a fiúkhoz főleg.

Ezzel azt érem el,hogy ők is kedvesek lesznek hozzám vagy azt,hogy kihasználják a kedvességem? (ezalatt azt értem,hogy lelki szemetesládának használnak, rajtam töltik ki a dühüket stb.)


2011. okt. 10. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A dühkitöltést nem kéne hagyni, a lelki szemetes jó dolog, én szeretem az ilyen embereket, és szívesen vállalok ilyent nekik is.:)


De a dühletöltés alatt mit értesz..? Téged ver képen ha nemsikerül valamije? Az azért elég dúrva..


F/16

2011. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon kedves fiú vagyok, de a lányok eddig csak kihasználták ezt eddig. :) A férfiak rosszabbak, de ha tudod kit kell keresni, és szerencséd van, akkor nem fogja senki. :)
2011. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Timi: ) ***** válasza:

Inkább naívnak hívnálak,mint "mindenkihez" kedvesnek.

A dühüket azért ne rajtad töltsék már le,nem szabad engedni,mindennek van határa!

2011. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ez változó....


Ha nincs senkim, és nagyon rossz passzban vagyok , és úgymond dühös vok és magam alatt vagyok, akkor kihasználom azt is aki kedves és rendes, mert nem érdekel.


De javarészt én is kedves vagyok vele, ez van az esetek többségében.

2011. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, akkor én is kedves leszek, ha nem, akkor elküldöm. A kihasználás nem az én asztalom. És szimpátia alatt baráti/emberi szimpátiát értek elsősorban.
2011. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :D
2011. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
közöd?!
2011. okt. 10. 18:44
 8/15 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon kedves lehetsz... :D

Amúgy alapból én is kedves lány vagyok, de a fiúkkal óvatosan szoktam "bánni", mert általában félreértik, és azt hiszik, hogy akarok tőlük valamit. 19L

2011. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
terhes vagy!
2011. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
sajnos anyád volt az!
2011. okt. 10. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!