Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy beleszerettem egy nálam 16 évvel idősebb férfibe? Van ennek valami esélye?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok, és szerelmes egy 33 éves férfibe, már 3 éve. Minden nap látom, hiszen ahova járok iskolába, ott dolgozik, mint rendszergazda! Többek között csak miatta vagyok abban az intézetben. Nem volt még soha komoly kapcsolatom, sőt igazából még semmilyen, mert csak Ő érdekel. Normális ez? Ha meglátom, ha beszélek vele megremegek, a hangom elcsuklik. Senki nem bírja ezt megérteni, vagy feldolgozni, és igazából én sem! Csak tudom, hogy szeretem. Kezdeményezni nem szabad, hiszen párkapcsolatban van, de ez engem nem tántorít el attól, hogy szeressem. Ő ad értelmet az életemnek! Látszólag boldognak tűnhetek, sőt fülig érő mosoly ül az arcomra egész nap, ha látom, de hiányzik, az hogy viszontszeressenek!
2011. okt. 10. 21:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

16 év azért elég sok. Bár Faludynak is összejött :D


26/F

2011. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 menta34 ***** válasza:
59%
Nagy valószínűséggel el tudnád csavarni a fejét. De ha picit is tiszteled pláne szereted akkor fogadd meg előre, hogy csak akkor kezdesz ki vele ha diszkrét tudsz maradni bármi is történik...
2011. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tudom...:'((, nah, azért Faludyt ne keverjük ide! Ég és föld' :)
2011. okt. 10. 21:29
 4/21 anonim ***** válasza:
hat a korkulombseg annyira nem gaz nem te lennel sem az elso sem az utolso,de viszont irtad hogy parkapcsolatban el az a kerdes kepes lennel e tonkretenni ezt a parkapcsolatot,megerne?
2011. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, én is voltam rendszergazda iskolában, de hogy velem miért nem történt ilyen... :-D


Racionálisan nézve azt mondom, el kéne felejtened. Tudom, nem könnyű. De ha még össze is jönne valami, nem hiszem, hogy nőként komolyan venne (okkal), és otthagyná a mostani partnerét, így legfeljebb némi kaland lenne, amiből még rosszabbul jönnél ki, mintha el se kezdenéd. Légy nyitott mások felé, és keress mást. A korkülönbség önmagában még nem lenne vészes amúgy.

Lehet, hogy mégis érdemes lenne kezdeményezned, ha lepattint, könnyebben keresel mást, ha nem... Akkor meg óvatosnak kell lenni, nehogy csak kihasználjon. (Vagy ha nem bánod, hogy kihasznál, az megint más kérdés. :) )

2011. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak tudod, a barátnője miatt nincs szívem hozzá. Meg véletlenül se higgye azt, hogy én olyan kikezdős típus vagyok!! De a reményt nem adom fel! :)) Csak diszkréten! :D
2011. okt. 10. 21:33
 7/21 A kérdező kommentje:
Minden válaszolónak igaza van, idáig azt hittem, hogy az idő majd mindent megold, utamba sodort "udvarlókat", de mindenkit leráztam, még randi szinten sem tartottam senkivel a kapcsolatot. Csak egyre jobban megerősíti az érzéseimet!!
2011. okt. 10. 21:37
 8/21 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy...jó neked:)))nincs is ennél szebb, megrendítőbb érzés a világon.. és a legnagyszerűbb
2011. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon jó:) de csak egy oldalról. Bearanyozza a napjaimat, még ha tudom is, hogy szinte reménytelen ez az egész.
2011. okt. 10. 21:42
 10/21 anonim ***** válasza:
apakomplexus...
2011. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!