Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis dolog ez 28 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis dolog ez 28 eves pasiknal, hogy allandoan mindenen hisztiznek? Mas pasi is hisztis? Vagy csak en fogtam ki ilyet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra a hiszti?
2011. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Nők mégjobban. :) De mondj példát.
2011. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Jaja vannak elég hisztis pasik..Én is ismerek egypárat :D Amúgy nem normális de ők ilyenek,s ilyenek kell őket elfogadni..Megváltozni úgy se fognak
2011. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
a nők a hisztisek általában és csak azt hiszik hogy a pasik azok mert a nők mindenből a hisztit foglyák fel...
2011. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

én szóvá teszem ha valami nemtetszik, ezt barátnőm hisztinek fogja fel... de akkor inkább "hisztizek" minthogy elhallgassam a problémát, és később összegyűlve egy nagy veszekedést okozzon. megkell beszélni a problémákat, ez egy tartós jó kapcsolat alapja. ha ezt hisztinek veszitek akkor legyen az...

a folyton mindenér nyavajgás az szerintem ritkább, de kitudja, bizt vannak ilyenek is. ezt nem birom nőben sem. de azt elvárom hogyha vkinek gondja van azt tegye szóvá, különben nemtudunk segíteni egymáson...

2011. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

hiszti alatt konkrétan mit értesz?


anyukád sokszor elnyomja apukádat a családi viták/véleményformálások közepette? (vagyis neki VAN igaza illetve véleménye?)

2011. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 napietus ***** válasza:
53%

hisztis nőnél már csak egy gázosabb lény van, a hisztis pasi. ez nem normális, kiadni rövid úton az ilyennek az útját, indulhat amerről jött.


29/N

2011. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Tisztázzuk mit jelent a hiszti és mond példát kedves kérdező.
2011. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A hiszti pontos meghatározására én is kíváncsi lennék.

(vegyük azt is figyelembe, hogy minden ember mást fog fel hisztinek)


Én életemben először találkoztam egy hisztis férfival. (biztos van több is) Megdöbbentő volt!

Semmi, az ég világon semmi sem volt neki jó!

2011. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki megtudja indokolni miért nem jó neki az a dolog, akkor az nem hiszti.
2011. okt. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!