Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buszmegállóban, hogy ismerkedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszmegállóban, hogy ismerkedhetnék lányokkal?

Figyelt kérdés

Amikor odamegyek hozzá mit mondjak? Olyan nem lehet, hogy mikor jön a busz, vagy ezzel jössz, elment-e már.

Egyedül áll általában, olyankor ha odamegyek hozzá mit mondjak? Pl.: olyan, hogy odamegyek, és azt mondom neki, hogy nagyon szimpatikus és szívesen megismerkednék vele...

15/F


2011. okt. 12. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Mutasd meg neki a péniszed.
2011. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Mindegy mit mondasz, csak a külsődön múlik a siker.
2011. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Nagyon szimpatikus vagy és szívesen megismerkednék veled". Ez elég béna, kb. ordít rólad ilyenkor, hogy szűz v. legalábbis tapasztalatlan vagy.


Vagy legyél nagyon óvatos ("nem tudod mikor ment el az utolsó busz?" és ebből próbálsz valami beszélgetést kialakítani) v. nagyon rámenős ("szia Jani vagyok, a következő barátod", itt minden egy lapra van feltéve).


Hogy melyiket használd az a csaj karakterétől függ. Ezt Neked kell megtippelni öltözködés, testtartás stb. alapján.


26/F

2011. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vicces kreatív dolgot mutass be neki amit még senki nem lőtt el ezelőtt.

Pl oda mész hozzá ,hogy a nem tudom hányas busz elment e és ,ha tudod melyikkel fog menni akkor kérdezd meg ,hogy és az xy még nem jött ugye? Erre biztos mondja, hogy én is arra várok és nem ment. Erre te ó de jó akkor mehetnénk együtt is ,ha neked jó.

A buszon pedig

-utálok buszozni mert...

-milyen zenét szeret

-milyen suliba jár

-Hogyha elég jól kijöttök egymással a végén telszámot is elkérhetsz tőle Végül rajtad múlik minden.

2011. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ülj mán mellém
2011. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha odamentem, honnan tudom, hogy minden oké?
2011. okt. 12. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Használd a keresőt.

Kifejezetten felháborítónak tartják, ha buszon, utcán, nyilvános helyen akarod leszólítani őket. Persze utána sírnak, hogy nincs senkijük.

2011. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

minden más csak ne a "szia ismerkednék veled, mizu, hogy vagy, szimpi vagy, stb" az olyan gáz és semmit sem lehet rá mondani..

meg: nincs egy zsepid? stb. hány óra, melyikre vársz, stb. amiket előttem mondtak azok jók

2011. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán használd az "észrevettem, hogy észrevetted, hogy észrevettelek" bevezetést. tuti siker.
2011. okt. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!