Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet találni értelmes, erkölcsös, érett nőket?

Figyelt kérdés

FIGYELEM!

Nők is írhatnak, de csak akkor ha tudnak érvelni. Az agyatlan hőbörgésekre nem fogok reagálni.


Tudom, nem szabad elvárni a nőktől a gondolkodás, de ha hosszú, boldog kapcsolatot akarna valaki véletlenül velük, akkor nem árt, ha funkcionálisan és IQban túlszárnyal egy guminőt az illető. Itt kezdődik a probléma:


Habár állítólag csak 5tel haladják meg a férfiak IQ szintben a női átlagot, ez az arány sokkal durvábbá válik, minél magasabbra megyünk (értsd: minél értelmesebb egy férfi, viszonyítva annál hülyébb nők közül kell válogatnia).


Egyszerűen képtelenség értelmesen beszélni velük, mindent érzelmi alapon tesznek, és szinte az ÖSSZES úgy viselkedik mint egy r*banc - csak nézzetek szét társkereső és közösségi oldalakon, az utcán, munkahelyen, iskolában... az összes pucsító csücsörítő pózolós csöcskidobós r*banc. Semmi természetes nincs rajtuk, megjátsszák magukat, unalmasak, és csodálkoznak ha csak meg akarják dugni őket. Az a csekély kivétel, aki nem ilyen, vagy fiatal kora óta unalmaska csúnyácska, vagy idősebb és ezt nevelték bele, esetleg kiégett, megcsúfult.

Ráadásul még a legutolsó 160centis 70 kilós iskolázatlan, "hobbim tvnézés" törpedisznó is legalább 180 centis sportos diplomás férfiakkal akar ismerkedni.

Ennyire megalázó a nőknek, ha férfi alacsonyabb, fiatalabb, vagy kevésbé szép? Talán azért, mert azzal nem lehet villogni, és még valószínűleg nincs egzisztenciája ahhoz, hogy felcsináljon egy nőt, és akkor még nem tudja magához láncolni?

Természetesen azt is hozzá kell fűzni, hogy a nők nem olyanok mint a mocskos pasik, mert nekik minden dugás szerelem, 5 perc alatt fellobban, majd ki is alszik a láng... Ha havonta váltogatjuk a pasinkat, az már nem r*bancság, mert addig hűséges voltál. De néha ez sem igaz. Az sem ritka, hogy házas nők fiatalabb srácokkal flörtölgetnek, és nekik az még belefér.


Egyszerűen hányingerem van már az összes nőtől, kár hogy nem vagyok b*zi. Szinte már mindenhol ismerkedtem eddig, rengeteg nővel beszéltem, és túl sokat ismertem meg, de remélem hogy van valami kiút, mert ha ez a helyzet, akkor majd kitalálok valamit hogy én is igénytelen legyek és beálljak a bunkó macskók közé aki csak dugásra használ másokat.


A közhelyektől, önérzetében sérült feministák hadjáratától kíméljetek meg. Engem nem érdekel az hogy "de a pasik is, meg impotens és irigy vagyok, meg ilyen gyerekes beugatások, engem az érdekel, hogy hogy lehet, hogy nem lehet olyat találni akivel egy működő kapcsolatot lehetne kezdeményezni.

Ha meg szerintetek nem jó helyen próbálkozok, írjatok LEGALÁBB 5 tippet, az ellen meg nem nem tudok mit tenni hogy igényes vagyok, ha ez a baj, arra is írjatok LEGALÁBB 3 tippet, hogyan tudnék igénytelenebb lenni.


2011. okt. 12. 17:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
76%
Mönnyi az ikud?
2011. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
32%

Ahogy írtad is a csajokat az érzelmi szinten kell igazán megfogni. Az agyi szint háttérbe csúszik.

sok csaj mondja mindegy hogy néz ki meg mindegy hogy izmos csak legyen kedves satöbbi de titkon erre vágynak még ha nem merik bevallani.

Amúgy minél többet beszélgetsz nőkkel annál könnyebb levenni őket a lábukról.

2011. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
31%
"Amúgy minél többet beszélgetsz nőkkel annál könnyebb levenni őket a lábukról." Ja, és annál inkább nem akarod levenni őket. :(
2011. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
47%

Van igazság abban, amit mondasz, de úgy is az lesz, hogy nem kapsz puncit:D

Többet ne várj tőlük.

Nem bírják a kritikát.

2011. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
94%
Te nem tudom hol laksz, de én 22 éves, sportos, magára adó nő vagyok, akin semmi mű nincs. Mégis azt írtad, hogy minden nő -.-'
2011. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
95%

Bocs, de ha így lenézed a nőket, ne csodálkozz, hogy csak az idióta hülye p!csákkal hoz össze élet.

"A nők így a nők amúgy és a nőők...." -véletlenül sem magadban keresnéd a hibát.

ENNYI.

2011. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, miért baj, hogy mindent érzelmi alapon tesznek? Amúgy meg ennyire utálod a nőket és így általánosítasz akkor ne számíts rendes lányra. Normális nő messziről elkerüli az ilyen pasast aki ennyire megkeseredett. Nézz magadba is egy kicsit.


Én normális lánynak mondanám magam mégse kellettem a kutyának se, vagy talán pont ezért és mégsem írok ilyen fa*zságokat...


20/l

2011. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
16%
Én nem nézem le a nőket, mégis id1óta p1csákkal hoz össze a sors. Vagyis inkább simán buták és egyszerűek. Na? Nem hőbörögni kéne a kritikán(bár tény, hogy sok helyen túlzó), hanem nem csak mondogatni, hogy "jaj én adok magamra", "jaj én okos vagyok", hanem tényleg kezdjetek el fejlődni, adni magatokra, mert lassan az összes nő kb. csak inni, sminkelni, és bäszni tud majd csak. Lehet lepontozni, de sajnos ez lassan tények lesz. Persze vannak kivételek, de nagyon elenyészően.
2011. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
91%
Na akkor itt egy kivétel, lehet privit írni. :D
2011. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 A kérdező kommentje:

17:36

Nem merik bevallani - szép kifejezés a hazug r*ngyóra :)


Azzal meg nincs bajom hogy levegyem őket a lábukról, inkább nincs kit.


17:37

Pontosan így jártam, és most ebből szeretnék valahogy kiutat találni, és minél jobban keresem a kivételt, annál szörnyűbb rádöbbenni, hogy nincs. Csak sajnos nekem nem megy a diszkóbandöngetem meg innenonnanfelszedem dolog, én érzelmi és értelmi tartás keresek, de a legtöbb annyira kislány még, hiába hangoztatják hogy a lányok korán érnek, nagyon nem így van.


17:37

És ti hogy csináljátok? Nem arra vagyok kíváncsi hogy kell felszedni valakit, hanem hogy lehet élvezni is hogy tudod hogy csak egy r*banc akiben 100an jártak már előtted, hisztérikus, hülye mint a s*gg és hazudozik össze-vissza.


17:38

Kezdődik. Fogadjunk drága hogy el sem olvastad a kérdés kifejtését. Mutass rá hol írtam hogy minden nő ilyen. Abban a semmiben meg kételkednék.


17:40

Hogyne, csak amíg másképp láttam, valahogy akkor sem jöttek. :) Erről beszélek. Okoskodni tudtok, de véletlenül sem magatokban keresnétek a hibát.


17:44

Azt az apró tényt elfelejted, hogy te lány vagy, én meg nem. Én meg messziről kerülöm az önáltatókat.


Mindegyik lány normálisnak mondja magát, és úgy is van. Sajnos ez a normális, hogy valaki ilyen igénytelen. Te mitől leszel normális?

2011. okt. 12. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!