Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem és fellángolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem és fellángolás között csak az időtartam a különbség, nem?

Figyelt kérdés
Új suliba járok, és van egy lány ott, akit eléggé kedvelek. Sajnos elérhetetlen, mert van barátja. Viszont azt vettem észre magamon, hogy hiányzik, ha nem beszélünk, jó kedvem lesz, ha rágondolok, meg ilyen hülyeségek... Ugye ez csak ideiglenes és el fog múlni hamar?
2011. okt. 14. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ te akarod-e, hogy elmúljon. Ha keresel másik lányt akkor elmúlik, ha nem akkor a rabjává válsz az érzelmeidnek.
2011. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mus musculus ***** válasza:
100%
Azért a szerelem jóval mélyebb. Ha az viszonzatlan, szinte belerokkansz, viszont egy egyoldalú fellángolást viszonylag könnyen visel az ember és egyszerűbben teszi magát túl rajta. A te érzéseid egyenlőre az utóbbi kategóriába esnek (az elmondásod alapján), úgyhogy ha nagyon nem akarod ezt, még visszafordíthatod a folyamatot.
2011. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Két dolog közül választhatsz: vagy keresel egy másik lányt és sikerül elfejteni az előzőt, vagy megmondod neki mik a szándékai és meglátod mit mond. Így, hogy van barátja nagyon valószínű, hogy el fog utasítani, de hidd el sokkal jobb így lezárni ezt a sóvárgást, minthogy hosszú időn át kísértsen! (saját tapasztalat, nekem sikerült 2 évet elfecsérelnem)
2011. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!