Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-17 éves lányok! Ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-17 éves lányok! Ti hol szerettek ismerkedni fiúkkal? Neten, élőben merre, hol, mivel lehet nálatok kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Neten kizárt,hogy ismerkednék.

Élőben? hát akárhol :D buszmegálló, suli, pláza, park... egy kis szemezés után tetszene,ha a fiú odajönne kicsit beszélgetni és telószám cserével búcsúznánk :D

L/16

2011. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok híve az interneten való ismerkedésnek. Ma már sajnos szemtől szembe is átverik egymást az emberek, az interneten még könnyebb, nem szeretnék csalódni. Meg távkapcsolatot sem szeretnék. Én hiszek abban, hogy a környékünkön él az a bizonyos fiú.

Szóval lényeg a lényeg a személyes ismerkedést jobban preferálom. Ez elég tág fogalom és nehéz is megfogalmazni. Lehet pl. suliban (folyosón, büfében..), egy teaházban vagy más beülős helyen, ha jó idő van a parkban, de még akár az utcán is. Velem sok helyen lehet ismerkedni, igazából az egész a megközelítéstől függ. Ha az utcán odajön hozzám egy srác, és normálisan elmondja, miért jött oda, akkor nem fogom b*nkó módon elutasítani. Ugyanakkor akármilyen ismerkedésre talán jobb helyen (pl. suli büfé, teázó/kávézó stb.) odajön egy srác és alpári stílusban elkezdi ecsetelgetni, hogy milyen jó csaj vagyok, de igazából csak meghúzna, tuti elküldeném melegebb éghajlatra.


Röviden tömören nálam fontos, hogy milyen stílusban kezdd el beszélni a fiú.

16/L

2011. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!


Szóval ne köntörfalazzak, hanem egyből a lényeggel nyissak?

2011. okt. 14. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A suliban van diák portás, és 'felnőtt' portás is. A diák portást ki lehet küldeni fénymásolni, a kisboltba, ide-oda. Reggel nem volt időm elmenni a boltba, és délelőtt kiküldtem a diák portás (srácot) energiaitalért. Azóta folyamatosan mosolygunk egymásra, köszönünk egymásnak. Délelőtt, amikor ráköszöntem az osztálytársaival pacsit adtak egymásnak :D. Várom, hogy lépjen :)

17l

2011. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz a lényeg alatt??

Nekem tetszik, ha elmondja a srác, hogy azért jött ide hozzám, mert szimpatikusnak tűnök/kedvesnek,csinosnak talál/szeretne megismerni jobban/úgy vette észre, hogy ő sem közömbös számomra vagy akármi. A lényeg, hogy mindig az igazat mondja.

Az is jó, ha odamegy a fiú a lányhoz a buszmegállóban és megkérdezi, hogy mikor megy ide is ide a busz, de - lehet, hogy én vagyok a béna - én több mint valószínű, hogy arra gondolnék, hogy nem tudja mikor megy a busz. Ettől függetlenül egy beszélgetést el lehet kezdeni így, de utána küldd a jeleket, hogy tudja a lány, hogy mi a helyzet.


2.voltam.

2011. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

és ti lányok miért nem léptek először?


lehet a fiú olyan félénk, hogy sosem fog lépni, mert nem hiszi, hogy van esélye akárkinél is

2011. okt. 14. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam jelzéseket adni, nem is keveset. Mondták már azt is, hogy nagyon feltűnően flörtölök.

Én pedig idegen emberekkel való ismerkedésnél kicsit ideges vagyok és félénk, pedig egyébként nem vagyok félénk. Szóval szoktam szemezni a kiszemelt sráccal, mosolygok rá, helyzettől függően próbálok a 'közelébe' lenni, hogy észrevegyem, a konkrét kezdeményezést (hogy odajöjjön hozzám a fiú) meghagyom a fiúnak. :)


Még mindig a 2. voltam.

2011. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:32


Én odamennék hozzád, ha látnám a jelzéseket. :)


Merre laksz?

2011. okt. 14. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!