Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen nem káros az önkielé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen nem káros az önkielégítés?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
nem, de naponta azért ne csináld többször :D
2011. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mikor volt káros?
2011. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
De, nagyon, meg fogsz halni.
2011. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dellfil ***** válasza:
100%

Így van ahogy az utolsó mondta. Meg fogsz halni, kb. úgy nyolcvan év múlva, ha így folytatod. Ha ellenben megtartóztatod magadat, akkor kb. még hetvenkilenc évig is elélhetsz. :)


dellfil

2011. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
ha magadnak csinálod nem, ha a pap segít benne, a lelked károsulhat.
2011. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
hogy jut ilyen az eszedbe??!
2011. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 De La Cruse ***** válasza:
17%

De!

Mire felnőtté válsz kielégíthetetlen, életunt, semminek sem örülő unott és céltalan emberré válasz akit jobb elkerülni.

A "mindent a maga idejében" mondás nem véletlen és van tartalma.

Senki nem fog tudni kielégíteni mert rá állsz saját magadra. Ezért egy partner sem lesz soha jó és másokat fogsz hibáztatni.

Ekkora céltalanság és beteljesületlenség mel

lett életunt és végül öngyilkod leszel.

Szóval hagyd abba.

2018. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amit nem használnak, az elsorvad. Ez egy természeti törvény. A túlzás viszont megerőltetéshez, mi több, visszafordíthatatlan sérüléshez is vezethet. Én kb. 13 éves koromban azt olvastam, hogy három nap alatt termelődik újra a nemes anyag. Ekkor ritkítottam. De nem sikerült mindig betartani. Az érdeklődés eléggé nagy volt és ennek is betudható, hogy 60-on túl is aktív vagyok, és egyfajta profizmusra is szert tettem. Természetesen természetesen is használom. A több éven át aktívan sportolók öreg korukra is jobban bírják magukat, különösen, ha teljesen soha nem hagyták abba a mozgást. Jó pap holtig tanul - mondják ezt az agy trenírozására.

Nemhogy nem káros, hanem kifejezetten hasznos, de nem helyette, csak mellette.

2020. máj. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!