Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmentem, vagy nem? Tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem, vagy nem? Tegnap éjjel a párommal lefeküdtünk. Másfél éve együtt vagyunk, de még sosem mentem el. És tegnap éjjel.

Figyelt kérdés
...a feszültség fokozódott, volt egy pár másodperc se kép se hang és utána kellmes érzés. Folytattuk a szexet, és utána egy jó ideig kellemetlen volt. Nem volt mégse nagy durranás. Valahogy többet vártam. Nem tudom eldönteni. Elmentem vagy nem?
2009. máj. 1. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért magadnak már csak csináltad életed során,nem?

Hasonlítsd össze azzal az érzéssel!

2009. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet, h AZ volt. Orgazmus után egy rövid ideig nekem is inkább kellemetlen, a sok-a-jóból érzés...de jogos az előző kérdése. csak élveztél már el életedben így vagy úgy...
2009. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nemhiszem h az volt mert akkor nem mondanád h nem nagy durranás ... vagy lehet végülis h az volt csak akkor nem olyan intenzív ...xal még egy átlagos o.-nál is kevesebb :)
2009. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szeretet a lényeg

(a többi csk plusz)

2013. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!