Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akiben megbízol és rátennéd az életed az egy idő után átver? barátok vagy szerelmek, tök mindegy, de ha magadat adod mindig őszintén és tiszta szívvel, arra előbb-utóbb ráfázol . hmm?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 23:51
1 2
 1/13 Denso válasza:
Töltök egy whiskeyt, majd válaszolok...
2011. okt. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egy idő után mindenkiben csalódik az ember.. csak nem mindegy hogy mekkorát.
2011. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel nem értek teljesen egyet. Ha csak felszínes haverságban vagytok akkor lehet ilyen, de egy őszinte mély barátságban szerintem ez kizárt. Bár abból kiindulva, hogy az emberek 90%-a képtelen a komoly, mély érzelmekre (akár barátság, akár szerelem, akár férfi, akár nő), és csak érdekvezérelt ösztönlények, akiknek fontosabb a látszat, a saját önzőségük, és a felszínes dolgok, akkor lehetséges hogy van alapja a kérdésednek. Keress más barátokat. "A valódi arany nem fémlik..." :)
2011. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Aki kevésbé szeret egy kapcsolatban, az irányít.

De megéri, hogy emiatt fél tiszta szívből szeretni, megbízni a másikban?

Megmondom, nem. Te csak legyél ilyen, amilyen most vagy, add oda a lelkedet annak, akit szeretsz, akkor is, ha ezerszer átvernek, akkor is, ha nagyon fáj, mert igazából ők a vesztesek, nem te.

2011. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó kérdés talán azért mert ilyen a sors ,szenvednünk kell hogy minél több akadállyal megbirkózunk .
2011. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:57


-nak üzenem : nem feltétlen kell mindenkiben csalódni , nincs ez megírva sehol

csak az emberek olyanok , -tisztelet a kivételnek - hogy ha megtalálták a jót , akkor azon agyalnak , hogy lehet hogy van annál jobb is ......

Isten előtt meg mindenki elszámol , aztán számba veszi azokat a dolgokat amiket elrontott a semmiért-....

2011. okt. 16. 00:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzol, mert amit írsz, abból úgy tűnik, mintha általánosìtanál. Lehet, hogy adnod kéne még egy esélyt? A barátaid, szerelmes is követhet el hibákat. Egyébként nem szeretnéd ismertetni az alapsztorit? Könnyebb lenne válaszolni.
2011. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

utolsónak üzenem : mibe vagy ? új esélyek ? minél több esélyt adsz , annál többet játszanak el , merthogy : jaaaa ez ad mégegy esélyt , ezzel lehet szórakozni

úgy vagyok ezzel , hogy ne játszd el a bizalmat , és nem kell újabb esélyt kérned ....

2011. okt. 16. 00:08
 9/13 Mitmivan? ***** válasza:

Hát én nem igazán bízom senkiben és senkire nem tenném az életem :D Még a barátomra se.

Magamat adom, őszinte vagyok, viszont ráfázni nem tudok mert nem érdekel senkinek a sz@rsága (bekavar, átver, hazudik stb..). Kiröhögöm, mert szánalmas.

2011. okt. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mert minden kapcsolatban az vonzza az embereket, ha kicsit húzzák, szenvedtetik őket, így nem veszítik el az érdeklődésüket, így nem unatkoznak. Ha teljesen odaadod magad, rád unnak, mert érzik a biztonságot, a bizalmadat. Ezért van manapság annyi undorító, felszínes kapcsolat, és ezért hatalmas dolog megtalálni a másik feled, ahol egyikőtöknek se jut eszébe ilyen.


Ezt az idézetet tudnám hozzá ajánlani, szerintem teljesen témába vág, és fájdalmasan igaz:


"Nyilvánvaló, hogy vagy szeret az ember, vagy szeretik: ezt a váltóáramot a természet kérlelhetetlen következetességgel szervezte meg. Az összhang legtökéletesebb és legszerencsésebb formája, mikor az egyik különösebb lázadozás nélkül tűri, hogy a másik szeresse. A természet végül is kegyes: igaz, soha nem adja meg, hogy az szeressen, akitől ezt reméljük, de módot ad arra, hogy korlátlanul szeressük azt is, aki bennünket nem szeret."

~ Márai Sándor

2011. okt. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!