Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatod hogy bejössz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatod hogy bejössz egy fiúnak, akivel barátok vagytok?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú akivel jóba vagyok,de az az érzésem hogy több is lehet belőle mint barátság...
2011. okt. 16. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű. Az én férjemmel is eleinte csak barátok voltunk. Ő nem volt az a félős tipus. Ahogy szétmentem az akkori barátommal, azonnal "lecsapott" rám :)

Természetesen mivel barátok voltunk semmire sem gondoltam, h akarna tőlem valamit. De ő lépett.

Akkor esett le igazán, h mi van, amikor az egyik találkánk alkalmával egy szál vörösrózsával várt.

Nagyon édes volt. :)

Szóval, neki kell lépnie, ha igazán akar valamit, és érzi, h neki TE vagy az... :)

Ezt már csak azért is írom, mert egy fiút nagyon könnyen el lehet ijeszteni érzésekkel, pláne ha csak a barát kategóriában van még. Szóval ha akar valamit, akkor biztos h jelezni fogja neked!!

2011. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DiMalto ***** válasza:
Egy férfinél a barátság,és a egy kapcsolat közt nagyon vékony a határ,és csak arra várnak h mikor léphetik át ezt a határt,szó szerintem elég ha közlöd vele h te többet is eltudnál képzelni vele a barátságnál,szerintem ugrani fog........
2011. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!