Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lehet hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet hogy nem kellett volna? Tegnap este discoba össze ismerkedtem egy sráccal telefonszámot cseréltünk!

Figyelt kérdés
Táncoltunk,beszélgetünk...tök jó volt minden!Reggel mikor ment haza le smárolt és azt mondta h ha majd ráér akkor rám ír egy üzit és talizunk!Mert én előtte megkérdeztem tőle h látjuk e még egymást??Azt mondta igen na de a lényeg h ma én írtam neki egy sms-t h remélem épségbe haza ért meg h ha eszébe jutok írjon vagy hívjon meg h puszi meg h vigyázzon magára!!És még nem írt vissza!!Mit csináljak????
2009. máj. 1. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
valószínűleg csak kaland voltál neki. várj még egy kicsit, aztán ha nem ír, hagyd, nem gondolta komolyan.
2009. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem nem úgy tűnt!!
2009. máj. 1. 21:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy csak egy kaland lettem volna neki!És mi lenne ha felhívnám??
2009. máj. 1. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Fel ne hívd!!! Ha véletlen nem biztos benne, hogy mit akar, akkor örökre elijeszted a nyomulásoddal! Sms-t se lett volna muszáj írnod, de az még nem baj, ha ezek után megint te jelentkezel az ijesztő. Most ő jön.
2009. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Ne hívd fel!! Várj!! Ha számítassz neki, hívni fog!!
2009. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam már ilyen helyzetbe...vártam még hív illetve majd keres!!3napig nem keresett és én se,úgy voltam vele majd keres! lent voltam vásárolni csöngött a telefonon ismeretlen szám ..igen Ö volt! mondta h szeretne velem találkozni jobban megismerni...! azóta is együtt vagyunk :P

17/L

2009. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén ha nekem egy táncos-csókos este után valaki ilyeneket írogatna, hogy vigyázzak magamra, meg puszi, meg írjál hívjál, én megijednék, mintha máris szerelmes pár lennénk. Főleg, hogy előtte mondtam, majd írok, ha ráérek. Ha meg fel is hívna, az végképp kiábrándító.
2009. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!