Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az értelme a csajozásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az értelme a csajozásnak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Te se dugtál még.
2011. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ne csináld. Több mard nekünk.
2011. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem mond hülyeséget.


Én is kezdek belefáradni, már annyit költöttem el, hogy legyen egy jó csajom, amiből már több prostira is futotta volna...

2011. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme ne csináld akkor verd otthon a farkad a gép előtt....és úgy ahogy mondja az egyik válaszoló,legalább több marad nekünk...::D
2011. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Ha csúnya vagy, és pénzed sincs, akkor semmi.
2011. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Én is kezdek belefáradni, már annyit költöttem el, hogy legyen egy jó csajom, amiből már több prostira is futotta volna..."


Nem kell rájuk költeni. Attól még csajozhatsz.

2011. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
nagy az Isten állatkertje, de túl alacsony a kerítés...
2011. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
balf4sz :(
2011. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Először is. Dugtam. Legalább öt nőm volt idáig. Mindegyik nagyon ostoba volt és egyszerű. Mind buta volt, mint a föld. Csak az ilyeneket vonzom. Ráadásul sz@r volt velük a szex. Órákig keféltem őket és nem tudtam elmenni, mert nagyon tágnak éreztem a pi nájukat. És mind béna is volt.


Másodszor. Nem vagyok csúnya. Csak pénzem nincs. Idáig hittem abban, hogy vannak rendes lányok, de már most kezdem azt hinni, hogy mindegyik a pénzre a bukik és nem arra, aki vagyok. Kezd ebből nekem elegem lenni.

2011. okt. 16. 13:50
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Rossz társaságban keresed a rendes lányokat, akiket ha dugsz nem olyan, mintha egy virslit dobnál egy folyosóra :P

Ha barátnőt szeretnél, ne ribancokkal kezdj ;)

Nekik fontos, hogy mindent te fizess és még vegyél mindezek mellé ezt-azt. Nekünk már egy séta is elég, vagy egy filmezős-főzőcskézős este :) A lényeg, hogy velem legyen akit szeretek ;)

19/L

2011. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!