Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért kerültök engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért kerültök engem, miért nem akartok ismerkedni velem? A külsőm a gond, vagy, hogy csendes, kedves fiú vagyok? Úgy érzem utálnak a lányok.

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 12:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Valamit akkor rosszul csinálsz biztos....arra még nem gondoltál??Nem feltétlenül a külsővel van baj....

Mennyi idős vagy?

2011. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
És akkor már linkelhetnél egy képet is magadról hogy kapj pár építőjellegű kritikát, vagy önbizalomnövelést :D
2011. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mindkettő gond, de főleg a külsőd.
2011. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
21 vagyok, épp ezért is feszengek egyre jobban, hogy mi lehet a baj.
2011. okt. 16. 13:03
 5/24 anonim ***** válasza:
Bocs, de most hirtelen nem jut eszembe, hogy ki vagy.
2011. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Képet csak privátban küldök.
2011. okt. 16. 13:06
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Én egy pasit sem tudok utálni, az más dolog, hogy nem akarok tőlük semmi komolyat, max. elbeszélgetni. Kép alapján tudnám csak megmondani, hogy van veled gond vagy nincs. A csendes srácokkal semmi bajom, csak eddigi tapasztalataim alapján mondom, hogy legtöbbjük általában azzal szúrja el a dolgokat, hogy túlságosan odaadó és gyakran túl romantikus és pl. én jártam már így, hogy tetszett egy ilyen csendes pasi, de mikor már naponta küldözgette a romantikus zenéket meg folyton azt hangsúlyozta, hogy értem bármit megtenne, hát nagyon műnek tűnt az egész. Egy kapcsolat 2 emberről szól és nem arról, hogy az egyik fél isteníti a másikat.

19 L

2011. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:09


jó, de én még esélyt sem kaptam, hogy járjak egy nekem tetsző lánnyal, akkor miért ítéltek el, még nem is ismertek milyen lennék egy kapcsolatban még én sem tudhatom igazán

2011. okt. 16. 13:11
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
Mert nem nézel ki jól. A lányoknak csak a külső számít, és ha az alapján nem jössz be, a személyiségedre már nem is kíváncsiak.
2011. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
30%

szerintem rossz helyen próbálkozol.


lehet, hogy ezek a tipikus ribancoknál próbálkoztál, tőlük meg többet ne is várj.

2011. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!