Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokrol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokrol a lanyokrol akik meglatnak egy jo pasit az utcan es ha elmegy elottuk akkor megfogjak a segget? ! Ez kurv*s? !

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... Ha az én pasim s*ggét fogdosná egy "rihes" akkor a szemeit kikaparnám..
2009. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom xD
2009. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem ez már k*rvás, de én egy maradi 19 éves lány vagyok, szóval nem az átlag fiatalok közé tartozok. De én még ilyet nem láttam. Van ilyen, hogy vad idegen pasik seggét fogdossák a lányok? Ha egy vadidegen fiú megfogná csak úgy a fenekem az utcán, biztos kapna egy pofont, majd megkérdezném, hogy mit szeretne, mert ha ismerkedni, akkor már előre elb*szta, hogy megb*szhat engem. Ha meg lenne barátom és az ő fenekét fogná meg csak úgy egy csaj, akkor megkérdezném, hogy a kislány ismeri-e a barátomat, mert az én tenyeremet hamar meg fogja ismerni, ha nem siet onnan el.
2009. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi létezik??? Te jó ég, hová halad a világ?!?!
2009. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
K*rvás szerintem is. Miért, neked természetes?
2009. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol teremnek ilyen csajok? Visszakézből: kőkóla? :D
2009. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
hat, kurv.k persze.. egy normalis lany nem csinal ilyet. max. ha ismeri a pasit, és vicből, de csak ugy egy ismeretlennel..
2009. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
bocsanat, kurv.s-t akartam irni.
2009. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én pasim fenekét találná meg, akkora pofont kapna, hogy élete végéig emlegetné. Amúgy meg igen, q*vás.
2009. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
amugy baratnom kicsit jokedve volt ( piatol ) es megfogta vmi koncerten egy srac segget... aztan meg engem kerdezett hogy nagyon bejon neki es hogy ezek utan jarna e meg vele a srac ?!
2009. máj. 2. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!