Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért flörtölgetek és csalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtölgetek és csalom meg álmomban a párom?

Figyelt kérdés
valamivel több mint 1 éve vagyok együtt a szerelememmel akit még mindig tényleg, és nagyon Imádok! de mostanság folyamatosan azt álmodom hogy vagy meg is csalom, vagy csak igen jól és mélyen elvagyok más férfiakkal Ébren ez nagyon nyomasz! Az eddigi 2 évig tartó kapocsolataimban nagyából fél évután nem igazán élvezetem a sexet! Most viszont még mindíg minden olyan mint az elején, csupán annyi változott hogy már tudjuk mi a jó a másiknak, és nem kell találgatni. Ezért nem is értem mért álmodok ilyeneket! Néha még el is hiszem hogy tényleg nem elég jó, de aztán bebizonyosodik az hogy mégis isteni!
2009. máj. 1. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát velem ugyanez van .. énis 1 éve vagyok vele . engem is érdekelni hogy ez mért van .. pedig szeretem .
2009. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az álmokról csak annyit, hogy én három éve vagyok a párommal, 2 éve ismerek egy srácot aki abszolút nem érdekelt, nem tetszett, stb., erre pár hónapja álmodtam vele 1 éjszaka és azóta rengeteget gondolok rá...úgy is.. azt mondják amúgy, hogy az álom azokból alakul ki amikre napközben gondolunk, vagy ha nézünk egy filmet, olvasunk vmit, lehet hogy nem is emlékszünk arra a dologra már, de az agyunk igen és ezt előhozza. Tehát mondjuk Te néztél egy filmet amiben volt egy nő aki megcsalta a párját. Vagy tetszett egy manus egy filmből. Na ezekután lehet ilyesmi. Aztán elkezdessz gondolkodni az első ilyen álom után hogy miért álmondtad ezt, eszedbe jut napközben, és már generálod is a következő éjjeli álmod.. Nem tuti hogy így van, de ezt modnják. Tehát oylan nincs hogy csak úgy minden kötöttség nélkül álmodsz valamit, az mindenképp jelen van az életedben valahogy tapasztaltad.
2009. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

MEGCSAL,MEGCSALÁS- Lelkiismeret furdalás.

amugy en is igy vagyok vele mint ti.

2009. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!