Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Kozos tema nelkul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Kozos tema nelkul is megy?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok. Van egy osztalytarsam, akivel bevallottuk egymasnak, hogy bejovunk egymasnak. a srac is 14 amugy. Rajottunk, hogy egy problemank megis csak van. Nincs kozos temank. :( Mi legyen? Mirol dumaljunk? Mit tegyek?
2009. máj. 2. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

figy ez elég nagy ciki mert ha semmi közös téma nincs akkor 1-2 randiig lehet húzni h mi itt írunk témákat és azokról beszéltek de ez hamar kimerül.

bejösztök egymásnak mm tetszik a másik külsőleg.

hát nem tudom h kéne e ezt erőltetni.

bocsi de nekem ez a véleményem.

ja és nekem pl van egy srác akivel tényleg órákat képesek vagyunk beszélgetni szinte csak arról h mit csináltunk ma stb.

2009. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni beszélgetni, ez van. Meséljetek egymásnak, hogy mi jár a fejetekben. Olyan nincs, hogy nincs semmi téma, max a fejetek az üres.
2009. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Közös téma nélkül nagyon nehéz, DE az, hogy most épp még nincs, nem jelenti azt, hogy nem is lesz. Kipróbálhatjátok pl. egymás hobbijait, meghallgathatjátok egymás kedvenc zenéit, olvashatjátok egymás könyveit, nézhetitek egymás filmjeit, stb., hátha lesz, ami megtetszik, és akkor az máris közös téma. Ugyanígy beszélgethettek róla, hogy melyikőtöket mi érdekli, hátha ott is lesznek átfedések. Új dolgokat meg eleve együtt próbálhattok ki...


És így tovább.

2009. máj. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
olyan NINCS, hogy nem létezik közös témátok, egyszerüen mindketten idegesek vagytok, zavarban vagytok, ezért nem jut eszetekbe semmi, amit mondhatnátok, vagy ha mégis, akkor nem meritek szóba hozni. Eleinte velünk is ez volt, mert mindketten félénk típusok vagyunk a barátommal, csak akkor én 17, ő 16 éves volt. Ha már le tudjátok vetkőzni gátlásaitokat, meglátod, menni fog a beszélgetés:)
2009. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
09:27-es vagyok, azt lehagytam, hogy bár eleinte mi is így kezdtük, lassan egy éve együtt vagyunk:)
2009. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!