Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek az ilyen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek az ilyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 2. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem undorító. A feje sem tetszik, a teste sem. Én nem szeretem a kigyúrt pasikat,sose tetszettek. Nekem nem természetes. Inkább bejön ha vékonyabb, vagy legyen macis, mindegy,csak ne ilyen gyúrós műpasi.
2009. máj. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És ha csak sportos, szálkás izomzata van az se vonzó?
2009. máj. 2. 09:30
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
nekem az én barátom jön be:) de nagyon :$ erről a pasiról annyit mondanék, hogy semmi természetes nincs rajta, és az ilyen kigyúrt pasik általában beképzeltek, csak a külsőségekre mennek, ebből kifolyólag tapintatlanok, érzéketlenek és csak a szexre mennek.
2009. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Első vagyok..ha valaki sportol, és szálkás,az lehet szép..azokra értem,akik nyomják magukba a szteroidokat, és naphosszat a kondiban gyúrnak, míg olyanok nem lesznek, mint Stallone fénykorában :D Ha valaki ízlésesen izmos, az szép,meg természetes, főleg,ha sporttól van. Csak ne gyúrjon!
2009. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem sem jön be az ilyen.

(23, nő)

2009. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
nekem a soványak tetszenek. 19/L
2009. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
undorító és teljesen férfiatlan...nincs egy szál szőr se a testén, még a lábán se!!! ráadásul olyan mintha kispárnákat dugott volna a bőre alá! olyan természetellenes, ez a pasi fogadjunk két értelmes szót nem tud kinyögni, csak annyit, h gyúrok!borzalom :S
2009. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
A feje nem tetszik. A teste is nekem már túl kidolgozott. Szeretem, ha egy pasi izmos, de azt nem, ha ilyen magamutogató módon, én jobban szeretem, ha van egy kis pocija. Nekem az jön be, ha egy pasinak szép a lába, jó segge van és van némi mellizma. A többi részletkérdés. Na jó, a sörhasat nem csípem, de egy kis poci olyan szexi.
2009. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

[link]


az ilyen jön be ..

amit belinkeltél túl izmos .

2009. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

nekem nem jön be egyáltalán..túl izmos és az arca sem tetszik

de az a pasi, akit a 11:54-es linkelt be nagyon helyes :)

18/L

2009. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!