Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsot? Röviden,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot? Röviden, szerintetek hogy lehet úgymond legjobban meghódítani valakit?

Figyelt kérdés

normális emberek bármilyen megjegyzését várom!

én egy elég kritikus lány vagyok. tudom, már idősebb vagyok, ezért is nehéz most szerintem. volt már barátom, de szerelmes azt hiszem, még nem voltam és most annyira új ez az egész, sok érzelem lett bennem, és félek is ettől az egésztől.. talán ismeritek, milyen ez...

még sosem kezdtem közeledni egy pasihoz sem. de megismertem nemrég egy srácot, akit rettentően többre tartok, mint bármelyik más pasit eddig. természetes, nagyon jó a személyisége..

szerintetek hogy közeledjek? néha gondolom, a képébe vágnám, amit érzek mert úgy kikívánkozik.. de gondolom az nem valószínű, hogy jó megoldás. és tényleg a szituációhoz képest sem tűnik jónak.

fiúk nektek például milyen közeledés jön be? én elég zárkózott vagyok, amit nem tudnék megtagadni olyan nagyon.

egy csoportban találkozunk pár naponta. szoktunk beszélgetni, bír engem, érdeklődő, de szerintem mindenkivel az. és szerintem sok lány szintén oda lehet érte (nem tudom, de elég sanszos) akik talán merészebbek..

mit tanácsoltok?

19L


2011. okt. 16. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
egszer úgy jöttem össze 1 "zárkózottabb" lánnyal hogy a barátnői akiket ismertem folyton hívogattak helyekre, bulikra, mondván hogy ő is ott lesz és tökjólenne ha mennék, de ez lehet nem a legjobb ötlet, mert nem "meghódítás" próbáld elhívni valahova, valami közös program/randi...
2011. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szimplán add a tudtára, hogy kedveled és mit szólna ha elmennétek sétálni vagy beülni valahova egy üdítőre vagy kávéra.
2011. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22/f
2011. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!