Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este a lány aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este a lány aki tetszik ittas volt egy házibulin és mondta hogy nagyon bejövök neki, és folyamatosan támadott hogy le smároljam. A végén úgy is lett. Viszont ma már másképp gondolkozik, lehet-e ebböl valami még?

Figyelt kérdés

Na szóval...El mesélem az egész sztorit úgy lesz a legjobb.

Van egy lány akivel kb 3 hónapja ismerjük egymást, és nagyon jó barátok lettünk, minden elmondtunk egymásnak mindig,stb...Neki van pasija, én szingli vagyok..Az ismerkedést ő kezdte velem, és még akkor ő is szingli volt, viszont nem jött be, csak egy hónapra rá amikor már lett pasija...Az után nagyon jó barátok lettünk...

Tegnap este el mentünk vele meg 2 barátnőjével hozzá (üres volt a lakás) és iszogattunk...már az elején mondta nekem hogy már kicsit uncsi a pasija és meg akarja csalni (ekkor még nem volt részeg). Ahogy múlt az idő, és több alkohol volt benne, meg súgta hogy tetszem neki és velem akar lenni...Én meg játszottam az elérhetetlent hogy ne legyek olyan könnyű még akkor is ha már rég tetszett nekem :P Próbálkozott egy 5-6szor le smárolni, végig az ölemben ült...Aztán egy ártatlan mosoly, "légyszi, csak egy csók"...Meg is lett, el voltunk 1 órán keresztül, miután be hívott egy másik szobába ahol kettesben maradtunk sötétben...Ott könyörgött megint hogy vetkőzzek le, ebbe már nem egyeztem bele, végülis egy az hogy tudom hogy nagyon megbánta volna másnapra, és a barátságunk is tönkre menne, a másik meg hogy nem volt nálam óvszer (de inkább az első volt a gond)...És azt mondta hogy "ha nem tudom megcsalni a pasim egy olyannal aki tetszik is akkor találok egy olyat aki erre képes lesz és nem is tetszik egyáltalán"...Közbe lassan át tért a téma arra hogy neki csak én kellek meg hogy józanon nem merte meg nem is merne elmondani hogy bejövök neki..Egyébként ez az este előtt is már jó ideje sokszor át karolt meg hozzám bújt mikor valahol ültünk egymás mellett, erröl gondoltam hogy itt valami történik, de nem akartam semmit be magyarázni magamnak aztán hagytam is, gondoltam csak jó barátja vagyok...Ma rám írt és bocsánatot kért a tegnapiért, meg mondta hogy nem is tudja hogy gondolta az egészet...Erre mondtam neki hogy ideje lenne tisztázni mindent őszinte szavakkal hogy itt mi is történik...A pasijára most is azt mondta hogy egy csöppet unalmas, de mégis szereti és nem tudja már ő se...Azt szeretné a legjobban ha nagyon jó barátok lennénk továbbra is...Amikor rá kérdeztem hogy igaz az hogy bejövök neki amit részegen mondott, azt mondta hogy "igen is meg nem is, jó pasi vagy meg minden, de nemtom...". Erre én: "Értem...Barát zóna?:P" Ő: "Valami olyasmi xD". U.I: Azt is mondta hogy a legjobb barátnője mondta neki hogy bejön nekem, és szerinte én komoly kapcsolatra gondolok és komolynak látna az egészet velem.

Aztán én is elmondtam hogy bejön nekem (előtte nem tudta) és kérdezte h mióta,stb...Itt volt egy 10 perces szünet (mentem ebédelni) aztán ahogy vissza jöttem kérdezte "de ha lenne is vmi köztünk, neked nem lenne ciki a korkülönbség?" (régebben ő is mondta hogy szerelemnél nem számít a korkülönbség) Erre válaszoltam hogy nem, már volt egy ugyanekkora korkülömbségű kapcsolatom ami jó volt...Ő: "De nem szégelnél a barátaid előtt?:D Igaz hogy ismernek, de akkor is..:D". Erre rá válaszoltam hogy "Engem ritkán érdekel más véleménye, saját utat válaszok sok mindenben". És itt le is ált a duma, később el ment.

Amit még hozzá fűznék, azt mondta hogy mindenröl emlékszik ami történt, csak 1-2 pillanat esett ki.


Szóval a kérdéseim:


- Mit gondoltok erről? Lehetne kapcsolat belőle ha szakít majd a pasijával? (Persze én a legjobbat akarom neki, ha velem nem lenne boldog akkor az nem lenne jó. Csinálja úgy ahogy neki a legjobb, ne értsetek félre nem akarom le nyúlni a lányt).

Látszik hogy félti a barátságunkat, de azt is mondta részegen hogy mindig is vonzódott hozzám.

- Mennyire őszinte szöveg lehetett amit mondott részeg állapotban?

- Amikor utoljára kérdezgette hogy baj-e lenne a korkülömbség, valószínű hogy megfordult a fejében hogy mi lenne ha kapcsolat lenne?

Szerintem ő is nagyon zavaros most az egész üggyel kapcsolatosan...


Bocsi a hosszú szövegért, kicsit el siettem, és a helyesírás hibákért is!

És csak azok válaszoljanak akik tudnak is valamit mondani rá. Köszönöm szépen!


2011. okt. 17. 00:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Ezt ki fogja szerinted hajnal 1kor elolvasni?
2011. okt. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
navárjál...de neki volt ereje ezt hajnak 1kor megírni...le a kalappal kérdező
2011. okt. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

írjál már nekem is egy történetet? légyszi, de fele ekkorát ^^

az előző kérdést én tettem fel a témakörben :P

2011. okt. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Elég fontosat hagytál ki, azt, h hány évesek vagytok...


btw sztem tetszel neki, de én egy ilyen ribanc csajjal nem jönnék össze, aki józanul úgy indul neki az estének h na, ma meg akarom csalni a barátom. Az ilyen csaj veled is megfogja csinálni ugyanezt X idő múlva.

18/F

2011. okt. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
jah, amúgy ez alapján sztem tetszel neki, csak nem mer kockáztatni...lehet félti a barátságot, vagy nem tudja hogy szakítson a pasijával....ha kell neked, és szereted, akkor küzdj érte...megéri (sztem)
2011. okt. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
heheh..na jó, majd csak lesz válasz is a kérdésemre...legalábbis nagyon remélem...
2011. okt. 17. 01:16
 7/22 A kérdező kommentje:
a lány 15, én 18 vagyok.
2011. okt. 17. 01:19
 8/22 anonim ***** válasza:
Küzdjön érte?! Küzdés nélkül le akart feküdni vele... az ilyen nem éri meg, max. egy lóf@szt :P Legközelebb dugd meg, aztán cső. Mondjuk úgyse csinálod meg, de abból tanulna.
2011. okt. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Előző: Azt nem tenném meg, mert akkor igen, komolyan gondolta, de ittas állapotban volt és nem gondolkozott előre. És én erre gondoltam.Amúgy tök rendes a lány meg minden, és én is nagyon meglepődtem amikor ez megtörtént...Nagyot hatott az alkohol rajta, a döntésemet én jól tudom. Nekem csak a válasz kell a kérdéseimre :)
2011. okt. 17. 01:30
 10/22 A kérdező kommentje:
Egy fontos kérdésem: Ittas állapotban mondta hogy nagyon bejövök neki, és itt az érdekelne hogy szerintetek ha valaki részeg olyankor ha ilyesmiröl van szó hazudhat? Vagy őszinte? Mert emígy józanon nem mondta azt h nem jövök be neki de azt se hogy igen, szóval valószínű a barátságunk miatt, meg a pasiját is még szereti szóval...ezek miatt.
2011. okt. 17. 02:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!