Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk szeretik az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik az olyan lányokat aki nem teszik szét a lábukat mindenkinek? (Lent)

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy pl egy 18-19 éves lány csak egy fiúval volt együtt szex terén és nem olyan hogy ennyi idősen már több pasival is együtt volt....Ti ezt értékelitek vagy mit gondoltok erről?Fiúk és lányok véleménye is érdekel!

És kérlek csak normális válaszokat,véleményeket írjatok.köszönöm :)


2011. okt. 17. 08:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyabbat akarnak akkor egyértelműen EZT értékelik... azok, akik mindenkinek szétteszik, jók egy menetre, de nem hinném, h bárkinek is kellene mások sokszor levetett rongya...
2011. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha fent, ha lent, nem szeressük. Rövid az élet, nincs időnk várni széttett lábakra.
2011. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Feldmütze ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem hozzászóló is írta, az értékeli, akinek nem csak arra kellesz hogy megdugjon, hanem azért van veled mert szeret .... DE véleményem szerint a ló túloldalára se szabad átesni. Az én barátnőm még szűz, mindent csináltunk már, csak azt nem hagyja, hogy a péniszemmel is behatoljak ( de furcsa ez így kifejezve ), kikötött egy konkrét időpontot, hogy majd mikor lehet, ami 6 hónap múlva lesz, és már 3 hónapja együtt vagyunk, tehát összesen 9 hónapot kell rá várnom. Na, szerintem ez azért sok, de tiszteletbe tartom az akaratát.

A lényeg, amit ebből ki akarok hozni, hogy egy olyan fiú akiknek tényleg kellesz, el fog fogadni így!

Peace out!

18/F

2011. okt. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki olyat keres aki csak neki teszi szét,de arra meg ne keljen sokat várni...
2011. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Jaja, mindenk iazt akarja, hogy a saj csak neki tegye szét. Ami nem baj, csak utána ejtve lesz a csaj és akkor már más által levetett ronggyá válik. Van még tiszta ruha? :)


ma 08:50: a barátnőd meg tipikus esete az ostoba, buta csajoknak. Mi lesz 6 hónap múlva, ohgy akkro már szabad? Percre pnoodan ki van kötve? Ettől egy szemmel nem lesz értékesebb nő. 6 hónap múlva bármi lehet.

2011. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A környezetemben azt tapasztalom, hogy amíg csak egy dugásra kell a lány, addig szeretik az ilyent. Viszont ha már kapcsolatra lenne szükség, akkor még a legnagyobb machók is elkerülik a kicsapongó életet élőket.


Én spec jobban meg tudnék bízni egy szűz; vagy egy eddig monogám életet élővel.

2011. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
személy szerint én igen!
2011. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ez fontos is.
2011. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
ha nem teszed szét a lábad akkor valószínű nem érdekellek, úgyhogy felejtős vagy
2011. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!