Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem is lehet ekkora a péniszem vagy marad ekkora?

Figyelt kérdés

Na szóval van 2 bátyám és nekik átlagon felüli a péniszük mérete, és a Fateromnak is! Nekem meg 12-13 cm erekció közben! Nekem is lesz akkora mint nekik vagy marad ekkora, van összefüggés közötte?

17/F


2011. okt. 17. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
genetika, te biztos anyukadtol orokolted
2011. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antimod ***** válasza:
100%
Lehet még nagyobb. Az enyém 20 éves korom után még mindig nőtt.
2011. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs közte semmi összefüggés. Attól még, hogy nekik mind átlagon felüli, a tiéd nyugodtan maradhat ilyen kicsi. Elméletileg még változhat, viszont eléggé ritka, hogy 17 éves kor után még nőjön valakinek.


De ti most frankón ezt méregetitek otthon egymás között? És aki veszít, annak kell esténként elmosogatni a vacsora után, vagy mi? :D

2011. okt. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ne parázz az enyém i scsak 14-15cm hosszú mereven


21/F

2011. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 seesee ***** válasza:

20:38-as imádlak! :) Sosem láttam még ilyen fiút.. aki ezt így bemeri vállalni, hogy megnyugtasson egy másik férfit! :)

Eszméletlen jó fej lehetsz!

2011. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 poiu ***** válasza:
SeeSee: miért is? Ezzel az európai átlagot képviseli.
2011. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
JAh ne parázz nekem is 14-15 :D
2011. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 seesee ***** válasza:
Poiu! Tisztában vagyok vele, hogy ez az eu-s átlag! Egy másik kérdéshez pont én másoltam be ezeket az értékeket! Én amiatt estem hasra, hogy 20:38 így bevállalta, hogy neki is ekkora! Mert a férfiak furcsa mód általában mind a kivételes átlagon felüli pénisz mérethez tartoznak saját bevallásuk szerint (tisztelet persze a kivételnek, akik jelen esetben 20:38 és 22:12 -és talán te-)! :)
2011. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 IQnindzsa ***** válasza:

szia kérdező. Még növésben vagy. Még legalább 2-3 évig nőhet. De hogy megnyugodj, már most is megvan az átlag és ez, ahogy mondtam még nőhet.

Ne parázz a családi méretversenyen. Baromira nem erről szól.

2011. okt. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

seesee:


Ja, hát ha a másik szóban forgó egyénnek 12 centi, akkor őelőtte nem olyan nagy dolog bevallani, hogy nekem 15 centisem van.


Keress egy olyan kérdést, ahol a kérdezőnek mondjuk 18 centi, és a válaszoló azzal nyugtatja meg, hogy neki ennél jóval kisebb a fütyije. Ott már valahogy kevesebben fogják felvállalni a méreteiket... :P

2011. okt. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!