Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen kezdhet az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezdhet az ember aggódni, hogy nem lesz párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Mindneki másként vélekedik erről. Szeretném, ha nemcsak szimplán egy életkort írnátok, hanem részletesebben is kifejtenétek, hogy miért.
2011. okt. 17. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22F és nem aggódok:)
2011. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
olyan 26-28 évesen. akkorra már kellően idős és van személyisége mkifejlődve. akkor már kisebb az esély a személyiség változtatásra, míg kamaszkorban még meg lehet változtatni. és valami már kellően gyanús, ha még 26 évesen valakinek még nem volt kapcsolata. majdnemk a fél élete letelt...
2011. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
"Mindenki"-elnézést a hibáért
2011. okt. 17. 15:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Én 34 vagyok, és talán most találtam meg a megfelelő embert.

34 ffi

2011. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A tizenévesek zömének 16 éves kora körül vagy előtt már volt párkapcsolata, ezért a fennmaradó rész ( akiknek nem volt) már kétségbeesetnek érzik magukat, teljesen feleslegesen , mert én azt mondom hogy itt még nincsenek is igazán megérve egy kapcsolathoz, 18-22 év között kellene kialakítani párkapcsolatot, szerintem ez így reális és normálisnak mondható, ennyi idősen általába már hozzák azt a szintet az emberek ami egy kapcsolatnál elvárható NEM aztmondom hogy pl. nincs olyan 16 éves aki ne lenne olyan szinten, vagy hogy nincs oylan 21 éves aki nincs, ez egyén függő. Nos ha az ember azt veszi észre magán , hogy már 25 éves és nem volt még egyetlen kapcsolata sem , pedig próbálkozott, akkor ott már gondok vannak!, Ha meg nem próbálkozott akkor ideje elkezdeni!
2011. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt senkim úgyhogy én is aggódok már :( 18/F
2011. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán kortól függ sztem, a csúnya férfiakon kívül mindenkinek van esélye h legyen valaha párkapcsolata.
2011. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

66%-os

Engem mindig is jóképűként jellemeztek, mégis 24 éves koromig kellett várnom az első barátnőmre és 27 évesen lett a következő. (az elsővel másfél évig jártam)

Viszont piszok nagy mázli is kellett hozzájuk, ha az nincs, akkor máig sem lett volna egy sem. Ha belegondolok, a hideg futkos a hátamon.

2011. okt. 17. 16:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor eléggé túlozhatnak azzal, h jóképű vagy.
2011. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lehet, én önmagamat nem tudom megítélni.
2011. okt. 17. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!