Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már hasonló gondotok? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hasonló gondotok? El tudtátok mulasztani?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, aki nagyon tetszik nekem. Ezzel semmi gond, de egyszerűen megőrülök tőle. Legalábbis a gondolatától. Ahányszor rágondolok a gyomrom görcsberándul (pillangóim vannak) és sokszor van rá példa, hogy ha túl sokat gondolok rá, akkor már a 3. és 4. óra környékén hányingerem van, fáj a fejem és szédülök. Félreértés ne essék, nem azért van hányingerem, mert csúnya vagy undorító, hanem, mert izgulok miatta, pedig semmi okom nincs rá.

Azért feltételezem, hogy ez miatta van, mert amikor nem gondolok rá sokat, akkor nem szoktam rosszul lenni.


Gyanús, hogy szerelmes vagyok és szerintem ő is hasonlóan érez.

Ő 16, én 15.


2011. okt. 18. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű és mindent rendberakó megoldás: ismerkedjetek össze, kezdeményezz. Ha te szereted őt és azt gondolod ő is téeged, akkor szólítsd meg és beszéljetek meg egy randit.
2011. okt. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy,de azért vigyázz nem jó ha ennyire beleéled magad.Mi van,ha nem jön össze,próbálj meg kevesebbet gondolni rá,töltsd ki az idődet mással.
2011. okt. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Összeismerkedtünk már régen. Szoktunk beszélgetni iskolában és néha msnen is. Általában ha szünetben összefutunk "véletlenül", akkor mindig megöleljük egymást és néha puszit is ad. Persze ha sietünk órára, akkor ez elmarad. Ha kezdeményezésnek számít az, hogy mindig én megyek oda hozzá azért, hogy megöleljem, akkor már kezdeményeztem. Nem merek tovább lépni, mert így is tartok attól, hogy nyomulósnak tart, pedig tényleg nem azért "nyomulok", mert pasi függő vagyok, hanem, mert úgy érzem, hogy vele, ha kis ideig is, de boldog lennék.
2011. okt. 18. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!