Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhet egy fiatal lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhet egy fiatal lánynak (18felett) egy idősebb férfi (35-40közötti)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 06:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Persze. Egy 35-40 évesnek már jóval több pénze van, mint egy 18-20 évesnek. És mint tudjuk, a lányok túlnyomó többsége arra hajt.
2011. okt. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen tetszhet neki és nem csak a pénz miatt.
2011. okt. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pj0tr ***** válasza:
11%
Igen előfordulhat, de erre a megfelelő terminus az apakomplexus.
2011. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Komolyan mondom, hihetetlen sok önjelölt pszihológus meg pszihiáter van itt, különösen idegesítő a sok "apakomplexus" beszólogató. Agyonütnélek mind. hA VALAKI NEM TUD VALAMIT, AKKOR MIÉRT OSZTJA AZ ÉSZT? Attól okosabbnak érzi magát? Igen, vonződhat egy fiatal lány nála idősebb férfihez, persze ha nem beteges, perverz vonzalom ez. És nem pénz, nem egyebek, tiszta érzésből is. Aki itt okoskodik, mindennap, minden kérdésnél apakomplexusozik az csak irigy, mert életében nem volt egy szép fiatal barátnője aki megbecsüli. Mindenki mást szeret, más tetszik neki. Ha kövér, ha sovány, ha fiatal ha idősebb. Van egy hatát, de mindenre nem értem mi a kicsikutya farkának kell mindegyre apakoplexusozni. Sok BUNKÓ PARASZT !!!
2011. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Pj0tr ***** válasza:
48%

A stílus maga az ember. Gratulálok utolsó.

A válaszomat mindenesetre semmivel sem próbáltad megcáfolni, csak személyeskedtél és fröcsögtél össze-vissza.

Azonban azért mert van saját véleményem, használom az agyam (lehet nem világelsőként...) még nem leszek bunkó. Nem mondom, hogy pszichológus vagyok, de ez egy elég ismert dolog és a neten semmim sem könnyebb mint rákeresni.

Egyébként pedig csak számolj utána 22 év korkülönbség már nagyon jelentős életszakaszbeli különbséget is jelent... Most jöhettek a szerelem mézes-mázos sallangjaival, de ez már nem természetes.

Meg azért megnézném, hogy 50 évesen majd a be fogja vállalni az emberünk, hogy éjszaka felkel a síró gyerekhez, pelenkát cserél 64 évesen izgul a középiskolai felvételik miatt 68 évesen az egyetem miatt izgul és mindeközben még neveli is a gyereket... De lassan már átmegyünk elméleti vitába, szóval inkább kiszálltam.

2011. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, tetszhet.

Én 19 vagyok és a pasi akibe szerelmes vagyok (2,5 éve) most 33.

És nem a pénzére hajtok, mivel éppen munkanélküli :/ és még én is őszintén megmonom, hogy nem is szép, de a személyisége az páratlan! :)

2011. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Maga az ember, igen, és nem ez a stílusom, de rettenetes ez a komplexusozás amikor mindenhová ahol korkülönbség merül fel írogatják be ügyesen mindenki. Ha válaszoltál akkor magadra vetted. Tudom, lehet keresgélni neten eleget, ott is mindenki mást magyaráz bele. Azonkívül, ha megnézed, a kérdés az egy hülye kérdés...teoretikus, tetszhet-e...persze, mi a nátháért ne tetszhetne egy 18 feletti lánynak egy 35 vagy akár több éves férfi? Tetszhet. De a sok apakomplexust beíró rosszindulatot sugallva írja be. Ha hülye a kérdés legyen hülye a válasz is...az én párom több mint 10 évvel fiatalabb nálam, nem retardált, nem cica, nem pénzemért van velem, mert az nem vet fel, normális családban nőtt fel, ha nekem kezdené valaki személyesen az apakomplexust, békés pacifista szelíd ember létemre lecsapnán. Bocsánat ha belegázoltam a lelkivilágodba, vagy a "stílusom" bántott. Inkább gondold meg te is kétszer, hogy hova fröcsögsz meggondolatlanul, és főleg, hogy mit.


Szép napot.

2011. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
nagyon is tetszhet,sőt szerelmes is lehet egy fiatal lány idősebb pasiba
2011. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
akkor hozzáteszem, hogy mi a kedvesemmel 4 éve vagyunk együtt, ő 23 én 39
2011. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!