Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerre gyűlölöm és kívánom is?

Figyelt kérdés
A lány 16 éves. Én 22 vagyok. Régebben jártam vele, de már szakítottunk. Most meg összejött vele az egyik haverom, úgyhogy gyakran találkozunk. Gyűlölöm, mert egoista, öntelt, és csak játszadozott velem. Kívánom, mert okos és gyönyörű. A legszebb csaj, akit életemben láttam. Ha meglátom, rögtön az jut eszembe, hogy mennyire megkúrnám. Tudom róla, hogy még szűz, és legszívesebben úgy tenném magamévá, hogy nagyon fájjon neki, és meg legyen alázva. Hogy végre letörlődjön az a magabiztos mosoly az arcáról. Tényleg alig bírok magammal, annyira szeretném alaposan megalázni szexuálisan. Mit kéne tennem? Nektek volt már ilyen? 22F
2011. okt. 18. 15:27
1 2
 1/12 axdsc ***** válasza:
94%
igen fiam, anyáddal is így ismerkedtünk meg. aztán jöttél te...
2011. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lassan a testtel komam...meg a vegen megeroszakolod...az embernek neha tamadnak vad gondolatai, pl. en is szuz vagyok, s neha ramtor az az erzes, ha itt lenne egy pasi, orulnek neki ha jol megku@na, ha durvan is tenne se bannam...persze ra 10 percre mondogatom magamnak, hogy hulye vagyok, mert jut nekem ilyesmi eszembe...18 L
2011. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem fogom megerőszakolni. Azért van még akaraterőm. Csak annyira szép eljátszadozni a gondolattal..
2011. okt. 18. 15:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
No para. A gyűlölet megromlott szeretet. Én is átéltem már, de azért a tettek mezejére nem lépnék.
2011. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Orvoshoz kéne fordulnod. Azt kéne tenned.
2011. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért kéne orvoshoz mennem? Nem hiszem el, hogy másoknak nincsenek ilyen kettős érzéseik.
2011. okt. 18. 15:37
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
De vannak néha, rövid ideig, de mások nem írogatnak ki kérdéseket róla hanem túlteszik magukat az egészen. Nem kellettél neki vagy akármi, mindegy. Éld az életed aztán őt meg hagyd békén.
2011. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
lőddle magad...kukifejvagymár bocsesz!SZtem ez eléggé taplóság...
2011. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 seesee ***** válasza:
100%

Ha ott lenne előtted, és megtehetnéd vele azokat a dolgokat, amiket elképzeltél, nem tennéd meg.. Haragszol rá, sértett vagy! Férfi mivoltodban sértett meg (gondolom ő szakított, és most meg ugye a haveroddal jár), ezért képzelsz szívesen megalázó aktusokat a lánnyal. Szerintem nem kell orvoshoz menned, elég ha csak kiadod magadból ezt a dühöt. Hogy hogyan tedd, arra többféle alternatíva van, függően attól, hogy milyen habitiusu, temperamentumu ember vagy. Szerintem a legegyszerűbb az lenne (de gondolom, hogy ezt úgy sem fogod megtenni), ha tisztáznád a lánnyal az érzéseidet. A másik lehetőség, hogy elkerülöd a társaságukat, amíg el nem múlik ez az érzés felé (én ezt tanácsolom). A harmadik lehetőség pedig, hogy kutya harapást szőrével gyógyítasz, magyarul megismerkedsz egy másik lánnyal, kapcsolatot kezdesz.

Dönts belátásod szerint, mégpedig gyorsan, mert az ilyen nagy hőfokú érzések sajnos sokszor rossz tanácsadók, és az ember hajlamos butaságot csinálni!

Szerintem mély érzésű vagy, nem pedig beteg. Előbb utóbb biztos túl jutsz ezen!

2011. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
komolyan kívácsi vagyok, hogy hogy nézhet ki 16 évesen, ha minden alkalommal meg akarja dugni egy 22 éves??!! :D
2011. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!