Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta lett az ember értékének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lett az ember értékének fokmérője a csajozási/pasizási képesség?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon több alkalommal megfigyeltem már, hogy milyen megítéléssel szembesülnek a sikeres/sikertelen emberek.

Aki sikeres, arra általában felnéznek és/vagy irigylik.

Aki nem az, azt elhordják mindenféle pancsernek, bénának, stb...-nek.

Ez felettébb érdekes, mert szerintem semmi köze egy ember valódi kaliberéhez. Olyan hülye embereket látni baráttal/barátnővel, hogy legszívesebben állatkertbe zárnám őket, annyira nullák.Semmihez nincs eszük, tehetségük, de mivel a környezetben, ahol élnek, bejönnek a másik nemnek, ezen okból soha nincsenek egyedül.

Ezzel szemben sok olyan fiatal van manapság, akiknek szinte lehetetlen a pártalálás és minél tovább húzódik ez az áldatlan állapot, annál nehezebbé válik bárkivel is összejönniük. Ők kapják meg rendre a "gondolkodj el!"

"komoly bajoknak kell lenniük veled!" és a többi alja hozzászólást.

De miért is?


2011. okt. 18. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Bár tudnám a választ. A barátaim is folyton azt kérdezik tőlem, hogy vajon miért nincs senkim, amikor egy főnyeremény lennék, miközben minden gázos tetűnek fogja valaki a kezét.

Fogalmam sincs...valamit biztos nem csinálok jól. Vagy nem tanultam meg a szocializáció folyamán, amit kellett volna.

2011. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 You got OWNED! ***** válasza:
Manapság a divat diktál. Aki nem követi a divatot sokkal nehezebben talál magának párt, barátokat, stb.
2011. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez valóban így van, legalábbis részint, utolsó válaszoló. Én mindig találok haveri társaságot, akivel lehet értelmesen beszélgetni, divat ide vagy oda, de a csajokkal más a helyzet.


"Semmihez nincs eszük, tehetségük, de mivel a környezetben, ahol élnek, bejönnek a másik nemnek, ezen okból soha nincsenek egyedül."


Igen, rengeteg lány sikereket ér el a p*csáskodással, szóval, minek változtasson?


Én habitusomnál fogva nem illek a "plázarimákhoz". Nemrég egy, ebbe a kategóriába sorolható lány azt mondta, ha nem lennék ilyen komoly, összejönne velem.

Tipikusan rossz kombináció vagyok: jó arcú, magas, szálkás (a hajam nem a legjobb, de ez módosítható), viszont ehhez a "jó srác kinézethez" nem társul elég önbizalom, és lényegesen idősebbnek nézek ki a koromnál (16 vagyok, de 19 alá még nem nagyon saccoltak). Ez van.

2011. okt. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert eze egy degenerált fejje lefelé világ ahol csak anormális érértékes emberek vannak egyedül. Minden fejjel lefelé van. Ha valamire azt mondjáka tv ben hogy egészséges biztos lehetsz benne hogy sz@arra sem jó. A legostobább emberek a legnagyobb sztárok. A legsemirekellőbb hazug emberek viszik valamire. aki becsületes meg éhenhal. betega világ. nem kicsit.
2013. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez sajnos igaz. Kíváncsiságból belenéztem ebbe az új sorozatba, az Éjjel nappal Budapest-be, ritka gyenge egy semmi az egész. És elvileg ez lenne a követendő példa? Pfff... :(
2013. febr. 11. 20:07
 6/8 Ipso ***** válasza:

1859. november 24., az evolúció elméletének bizonyítása óta.


Mondjuk egy darabig még küzdöttek ellene, de ma már eléggé elfogadott a gondolat, hogy az ember egyik alapfeladata a szaporodás.

2013. ápr. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ipso ***** válasza:
Elég vicces olvasni a kommenteket. Itt mindenki meg van győződve arról, hogy ő milyen jó parti? Akkor hogy magyarázzátok azt, hogy mégse kellettek senkinek?
2013. ápr. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ipso, pont azért, mert ma egy degenerált világot élünk. Aki értékes, az egyedül van, aki nem az, annak mindig van valakije.
2013. ápr. 6. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!