Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit "elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit "elfelejteni"?

Figyelt kérdés

Nem teljesen, hanem csak az érzéseinket iránta. Van egy lány az egyetemen, akivel jóban vagyok. Nagyon tetszik, és kezdek beleszeretni. Szerencsére még nem teljesen, de sajnos hétről-hétre egyre inkább.

A helyzet az, hogy van barátja, akit nagyon szeret, szóval el kéne "felejtenem" az érzéseimet...


Szinte minden nap találkozunk, ami gondolom megnehezíti a dolgot. Ja, és ez előtt nem voltam még szerelmes, szóval az egész olyan új nekem. o.O


2011. okt. 18. 17:27
 1/5 seesee ***** válasza:

Három elfogadható alternatíva van szerintem erre:

1. Kerülöd a társaságát egy ideig.

2. Tisztázod vele az érzéseidet, és akkor meg ő fog kerülni téged.

3. Kutya harapást szőrével elven, keresel más kapcsolatot, ismeretséget olyan lánnyal, aki elérhetőbb közelségben van.

2011. okt. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát ha minden nap találkozol vele akkor nem nagyon tudod elfelejteni
2011. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.Lefoglalod megad valami hobbidal jobban és kerülöd amennyire birod.

2. Iszol és bulizol

2011. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom ne felejtsd el! A párkapcsolatok is folyamatos érzelmi mozgásban vannak, hol elegük van egymásból, hol rajonganak, szakítanak, összejönnek, mindig más és más. Nekem is volt ilyen lány ismerősöm, össze akartam jönni vele, mert megtetszett, odamentem hozzá az utcán, de ő nem akart, ettől függetlenül jóban lettünk, gyakran találkoztunk, volt barátja, mellette találkoztunk barátilag. Aztán most meg ő szeretne velem nagyon együttleni, összejönni, de nekem meg most van barátnőm. Szóval, maradj a közelében, de tartsd nyitva a szemed más nőkre, közben itt lesd a megfelelő pillanatot, de ha más lehetőséged van, azt ne szalaszd el!

Lényeg, attól, hogy most van barátja, még lehet köztetek bármi!

2011. okt. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra egy jót dumáltok hazamentek őt meg valaki más jól megdugja otthon. Egyből kevésbé lesz szimpi a csaj ha ezt végiggondolod.
2011. okt. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!