Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha nem tudok kiigazodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha nem tudok kiigazodni a barátomon. Miért ilyen?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapja járok egy pasival.Nagyon szeretem,néha előfordul, h leblokkolok és nem tudok mit mondani meg ez az első kapcsolatom és a barátom mindig azzal jön, h nem szeretem,meg ha msn-en nem írok két perc múlva neki akk egyből ír, h miért nem írok,már kimondtam a nevét de néha megemlíti,h nem mondom ki sokszor a nevét és rosszul esik neki.meg állandóan azzal jön, h hideg vagyok...Mondtam neki, h szeretem,de még most is előfordul,h azt mondja h nem szeretem.Am én tudom,h szeret,mert érzem,h foglalkozik velem meg érdekli h mi van velem.Mikor múltkor nem bírtunk találkozni berúgott miattam,meg azt mondta h ideges volt miattam.Néha nem értem, h miért mondja , h nem szeretem meg ilyenek.Szerintetek?Néha olyan érzésem van, h csak magának akar és félt h elveszít máskor meg mint a haverjával úgy viselkedik.Szerintetek miért ilyen?Meg msn-en szokott olyan lenni,h nincs téma.Ő se ír meg én se,és olyan rossz.Valami tanácsot tudtok adni.Előre is köszönöm.
2011. okt. 18. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutasd ki jobban a szereteted felé. (nem tudom ezt te mennyire mutatod ki, vagy kimutatod-e egyáltalán) Ezt nem hajtogatnod kéne, hanem kimutatnod felé, hogy megbízzon benned.
2011. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát...ennek 2 oka lehet

Az egyik az,hogy igaz amit mondd,nem az,hogy nem szereted,hanem,hogy hideg vagy,és nem érzi azt a törődést.

A másik pedig,hogy önbizalom hiányos,és fél,hogy elveszít,meg hogy Téged más is érdekel rajta kívül.

2011. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dzerintem meg a srác egy kisfiú. Tipikus gyerekes viselkedés. Ennyit a nők macho választásáról...
2011. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 1mh0t3p ***** válasza:
Lelkileg instabil, ha így megy tovább meglehet magad is azzá válsz. Vagy egyszerűbb a válasz, hogy van még egy barátnője, s "terel" hogy rá ne jöjj. Szerintem rúgd ki inkább most fájjon egy kicsit mint később nagyon...
2011. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 1mh0t3p ***** válasza:
38/F
2011. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!