Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, viszont neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, viszont neki más csaj tetszik, de a csajnak meg nem kell a srác. Érdemes próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akivel egy csoportba vagyok,viszont sohase beszélgettünk de nagyon tetszik. Megtudtam hogy neki már 1 éve ugyanaz a csaj tetszik,de csajnak ő nem jön be.

Kicsit furcsa számomra a szituáció,nem tudom hogy ezek után érdemes-e a próbálkozni....

Én 17/L a pasi pedig 18 éves.


2011. okt. 18. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy érdemes. "Legjobb" esetben is csak pótlék leszel.
2011. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Feldmütze ***** válasza:

Szerintem is hagyd!

Ha össze is jönne veled, gondolom azért tenné hogy a másik lányt féltékennyé tegye.

18/F

2011. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes
2011. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok szinte. A srác fiatalabb nálam. Kb egy hónapja ismertem meg.. és az biztos, hogy akkor már egy jó ideje az az ominózus csaj tetszett neki (a csaj amúgy bűn ronda, ezt nem én mondom, hanem ő mondta, hogy a haverjai ezzel csesztetik). Elkezdtünk a sráccal beszélgetni, azóta az elmúlt egy hónapban semmi olyan utalás nem volt, mint korábban, ami egyértelműen arra a csajra vonatkozott.. mi meg összebarátkoztunk, az ízlésünk is nagyon egyezik:) De nem tudom. Igazából erről őt kéne megkérdeznem.. bár azt már tudom, hogy szerinte szép vagyok.:D Ez is valami alap legalább. De hogy hogyan tovább? Nem tudom:((
2011. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!