Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan aki az eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki az eljegyzés után bontotta fől a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig voltatok együtt?Mi volt a szakításnak a kiváltó oka?Megbántad?Kort is írhattok.
2011. okt. 18. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék...
2011. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem eljegyzés, de 4 évet tönkretett 2 hónap, egy új munkahely 20
2011. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írom meg hogy mennyi ideje voltunk együtt. 4 hónapig voltunk eljegyezve de az utolsó 2 hónapban nagyon ki akarta magát élni az exem és a bulik egyre fontosabbak lettek neki. Nem megcsalt vagy ilyesmi, mert mindig együtt mentünk de amikor szóvá tettem hogy annyi buliba járunk havi szinten ami már szerintem a kapcsolatunk rovására megy az sok veszekedéshez vezetett. Megjegyzem hogy heti 3 buli volt a minimum. Amint vége lett az egyiknek már tervezte is a másikat, és ilyenkor senki nem tudott vele értelmesen beszélgetni. Tulajdonképpen ez vetett véget neki egy nagy veszekedés közepette. 24/F
2011. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!