Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fogdostak meg már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fogdostak meg már titeket buszon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
igen, nagyon jó volt!!!!!!!!!!
2011. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen.. szájba is vertem volna, csak mikor szálltam le akkor nyúlt hirtelen utánam..
2011. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, de nem volt jo, nagyon sokan voltunk a buszon es egy 50 es pasi kezet ereztem egyszer a combon es lassan haladt a fenekem fele, ha arrebb mentem jott utanam, s hiaba neztem meg csunyan, nem hagyott beken.

ven csotany volt az oreg, meg egy szep pasitol se viselnem el, ha ismeretlen , nem ilyen ven tatktol

18 L

2011. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tömeg volt a buszon, és egy pasi farka nyomta a seggemet, alig akartam elhinni h ilyet megenged magának. Próbáltam helyezkedni.
2011. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult, én erre: ,,egy kicsit legyen szíves arrább menni" - szúrós pillantással.
2011. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, az egyik haverom, azzal az indokkal, hogy jobb és kellemesebb bennem megkapaszkodni...

Komolyra fordítva a szót. Ha téged fogdosnak a buszon, azonnal szólítsd fel az illetőt, hogy hagyjon békén! Ez (nem vagyok biztos benne) de zaklatásnak is minősülhet! Általánosságban az utastársak is segítenek egy ilyen helyzetben. Ha nem hagy békén az illető kérj segítséget valakitől. Én legalábbis ezt tenném!

2011. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer. Az elsőnél simán leszálltam, a másodinál szintén, de jött utánam és még el akarta kérni a számom... hát soha nem voltam még olyan bunkó pasival, mint akkor.
2011. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
dilisnyuszi úgy tudtam te fiú vagy! a multkor legalábbis ezt mondtad magadról!! valamit tudnunk kéne!?? :D
2011. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hol? azt max. viccből mondtam :D
2011. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen szoktak fogdosni de nem nagyon zavar,ha durva csak akkor.
2011. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!