Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (elsősorban 20 fölött),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (elsősorban 20 fölött), egy lány öltözködése csinos legyen inkább, vagy lehet sportosabb?

Figyelt kérdés
A nőies öltözködésű nők (szoknya/ blúz/ blézer...)tetszenek jobban, vagy kedvelitek a sportosabb (farmer, póló, sportcipő, kardigán/ szűk, egyszínű felső sállal...) megjelenést is? Számít ez egyáltalán a férfiak szemében?
2011. okt. 18. 21:07
1 2
 1/14 WhiteLabel ***** válasza:
szerintem ez alkalom függő, de nekem már tök mindegy, nem szabadulok:D
2011. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindennek megvan a helye.
2011. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálam egy leheletnyivel nyerő a sportosabb de amúgy mindkettő bejön :)
2011. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy szoknya, vagy nadrág? (nem egyszerre gondoltam a szoknya-blúzt, az már kicsit túlzás, hanem pl. farmer+blúz/ szoknya+póló).
2011. okt. 18. 21:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a nőcis stílus jön be. Minél nőiesebb és szexisebb annál jobb.
2011. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Farmer+blúz :)
2011. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálam a nőies vonások a nyerők, miniszoknya blúz stb. Ez persze nem azt kell jelentse hogy más nem tetszik, vagy ha a barátnőm otthon felvesz egy mackó nacit akkor szakítok vele, csak annyit hogy erősen preferálom a nőies stílust.
2011. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
amiket leírtál mind tetszene! a csinos és a sportos keveréke alkalomhoz illően ami tetszik. azok a ruhadarabok mind jók amiket leírtál. a kur*vás cuccokat viszont nem szeretném látni a páromon! gondolok itt a jobb oldalon szereplő hirdetésre!
2011. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mindkettő rendben van. A nőiest preferálom, de a sportos is jó, ezek nem zárják ki egymást.


Az ízlésficamos nőket nem bírom. Gumicsizma+kisestélyi, stb. (sajnos sorolhatnám elég sokáig)


26/F

2011. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megfelel mindkettő.
2011. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!