Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egyértelmű jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyértelmű jelei vannak annak, ha egy férfi vonzódik hozzám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki 9 évvel idősebb nálam, én úgy érzem közeledik hozzám. Az elmondottak alapján mások is úgy vélik, de miért nem beszél velem akkor egyértelműen, mert én "vak" vagyok. Soha nem látom a jeleket, ez már többször volt gond, nem akarom őt elveszíteni, mert kölcsönös a vonzalmunk, ha nem tévedek és érez irántam valamit.


Huszas éveim elején járok és eléggé tapasztalatlan vagyok ezen a téren, nem volt még párom.


Milyen jeleket figyeljek, ha pl kettesben beszélget velem, ha rám néz.....értitek mire gondolok!


Pl: ha mellettem ül az autóban és tök komoly, de vezetés közben felém fordul párszor és úgy mosolyog rám, hogy nevet a szeme, azt tekinthetem annak? Vagy azt, hogy ha meglát, mindig odajön és azonnal megkérdezi mi újság velem stb? Felhív , megkérdezi hogy haladok a munkámmal meg ilyenek.


Segítsetek kérlek! Köszönöm!


2011. okt. 19. 07:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Ez mind mind egyértelmű jel. :)
2011. okt. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így gondolom, de az agyam nem fogja fel. :) :)
2011. okt. 19. 07:54
 3/39 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, figyelem a válaszokat én is!!! :)
2011. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
És nálad mi a szituáció? Miből sejted?
2011. okt. 19. 08:09
 5/39 anonim ***** válasza:
Amikor találkozunk, mindig mosolyog, többször hozzám ér (pl. megsimítja a karom). Ha mondjuk egy konferencián vagyunk együtt, akkor gyakran összenézünk, egymásra mosolygunk (kb. pár percenként). Mindig keresi a társaságom, úgy látom, igyekszik minél több alkalmat teremteni arra, hogy együtt legyünk, illetve szinte minden nap rám ír facebookon, és beszélgetünk. Sok kis apróság van, de én is úgy vagyok vele, hogy nem tudom elhinni, hogy ezek egyértelmű jelek lennének.
2011. okt. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy.... :) Telefonok, alibik a találkozásra. Amikor kitalál valamit, mindig nevetek, mert annyira ürügy, de utólag elkezdek agyalni, pedig akkor tudom, hogy az.
2011. okt. 19. 08:28
 7/39 anonim ***** válasza:
Régebben volt egy hasonló helyzetem. Ott mondjuk tényleg csak én magyaráztam bele többet, legalábbis így utólag belegondolva. Most ahhoz próbálom hasonlítgatni, miben tér el. Az a pasi azt csinálta, hogy ha kellett valami, hívott, csináljam meg, plusz olykor eljárkáltunk kávézni, néha hazavitt kocsival, beszélgettünk, ilyenek. Így visszanézve az akkori és a mostani között az a különbség, hogy most ez a pasi mosolyog és sokszor "figyel". Azt nem lehet megjátszani, hogy összenézünk, egymásra mosolygunk, illetve azt, hogy múltkor pl. végigsimította a hátam, ahogy a széken ültem, ő meg fölém hajolt, mutatni valamit a monitoron. Ott egyértelműnek tűnt ez a mozdulat. Utána meg ment a gondolkodás: hogy direkt volt? vagy véletlen? - Miközben tudom, hogy véletlen lehet, ha hozzámér, de végigsimítani a hátam, az ennél több. (Hisz én sem simogatok mást véletlenül!)
2011. okt. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Pontosan. Azért, hogy vedd már észre.


Nálam még nem volt simogatás, de az összenézünk, mosolygunk itt is megvan. Meg ülök, dolgozom és látom a szemem sarkából, hogy néz. Nézi mit csinálok, a múltkor is észrevettem na mondom most elcsípem :) Odanéztem határozottan, rámvigyorgott és visszamsoloygtam rá. :)

2011. okt. 19. 08:37
 9/39 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez. Múltkor volt egy megbeszélés, késve értem be rá, már nem volt hely elöl (mindig ott szoktam ülni). Mondom, nem baj, jó lesz középtájt is. Kicsit sajnáltam, mert tudtam, ő is fog beszélni rajta, viszonylag hosszan. Erre nem kiállt előre beszélni mindenki elé, hanem odaállt tőlem kb. három méterre a terem/szoba közepe táján, és lényegében végig engem nézve mondta el, amit kellett.

Azt mondják, hogy hülye vagyok, hogy nem veszem észre ezeket a jeleket, vagy nem tekintem jelnek. De nekem ennél kézzelfoghatóbbak kellenének... Vagy nem tudom.

2011. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Kézzelfoghatóbb? Na erre várrok én is, csókolna már meg, akkor leesne a tantusz, addig nem fog. :) Viszont nem fogják megtenni, mert nem küldünk így bíztató jeleket. :)


Nekem a helyzeted egyértelmű, remélem lépni fog. Elhív valahova vagy ilyesmi. Ám hány évesek vagytok? Megszabad kérdezni?

2011. okt. 19. 08:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!