Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütnétek egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütnétek egy lányt?

Figyelt kérdés
hogy ha a lányra rájön többször is a hiszti roham és elkezdene titeket rugdosni meg dobálni mindennel meg vízzel lelocsolna ti megütnétek v meg cibálnátok a haját vagy valami?
2009. máj. 2. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Megütni nem szabad. Ha a fizikai épséged veszélyben van, természetesen védekezni kell. Mondjuk kivéded az ütéseit. De a legjobb módszer az, ha az ilyen lányt elkerülöd jóóóó messzire.
2009. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Védekeznék és közölném, hogy állítsa le magát. Mikor meg épp nem hisztizik, akkor közölném vele, hogy ez így nagyon nem lesz jó, mert én ezt nem fogom elviselni. De nem ütném meg, csak védekeznék, esetleg megpróbálnám lefogni, de azért nem úgy, hogy majd kitöröm a karját. Ha megütném, akkor egyrészt nagyon sz*rul érezném magam, másrészt meg ő is meg mindenki más is egy állatnak tartana, tök mindegy miért ütöttem meg, és szerintem jogosan gondolnák ezt rólam.
2009. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Az önvédelemnek arányban kell állni a támadással, magyarul, ha megrúg, nyugodtan megütheted.

Egyébként az ilyen nőt - kerülni kell,- nagy ívben!!!

2009. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
de nagyon meg. ha fiú volnék, akkor persze nem, mert nem vagyok szánalmas gyáva féreg. legalábbis remélem hogy nem volnék az, akkor sem ha fiú volnék XD akkor talán egy pszichiáter tel.számát szánalomból felírnám neki egy cetlire és igyekeznék gyorsan meglépni valahogy.
2009. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én ennek a lánynak a barátnője vagyok és előttem csinálták az egészet ti mit csináltatok volna a helyemben? beleszóltatok volna a helyemben?
2009. máj. 2. 20:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem engem kezd el rugdosni, akkor persze nem bántanám. és asszem bele sem szólnék. oldják meg egymás között.
2009. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
elmagyaraznám neki egy másik alkalommal hogy ezt másképp is el lehet intézni.ja és azt hogy te nem szereted az ilyen viselkedést....
2009. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Csak finoman, szexisen a popsiját a barátnőmnek, neki is megengedném, hogy az enyémre csapjon. :)

Amúgy SOHA!!!

2009. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Lányt nem! Egy kis barátnőm szokott hülyülésből hasba vágni néha úgy, hogy legszivesebben ott döglenék meg, de sose ütnék vissza neki!

Barátnőmnek meg max a popsiját, ahogy más is írta :)

Egyszer nagymamámat majdnem megütöttem, mert felidegesített, de végülis a műanyag kerti asztalra csináltam egy tányérnyi lukat. XD

2009. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. máj. 2. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!