Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mit gondoltok erröl az összeállításról? Mit gondolnátok, ha meglátnátok a városba így egy csajt?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 19. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

"Dögös vagy Ciluka."


Én ezt gondolnám. 34F

2011. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fke ***** válasza:
hogy mit vacsorázzak este.
2011. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden 2. lány igy néz ki.
2011. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hű de jó csizmája van
2011. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Az sem mindegy, kin van rajta. Ezen a puncin tetszik:D 18F
2011. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is a csajt nézem, nem azt h mibe van. Ha a képen lévő csajon látnám, tetszene, ha valami elhízott vagy anorexiás gebén, akkor nem. De ha mégis a ruhát kell nézni, akkor kb. minden második csajon ezt látom. (veletek ellentétben mi nem tudunk az olyan nagyon "fontos" részletekben különbséget tenni, mint pl vajszín vagy bézs, vagy ilyen táska vagy olyan táska.)
2011. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csizma szerintem ronda, a többi ok.
2011. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajj azt hittem vmi dögös ruhát fogsz belinkelni,erre meg itt egy tök átlagos ruha,minden 2. szembejövő emberen hasonló van.Nem nagy durranás.

Lány voltam

2011. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!