Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknál/férfiaknál a koruktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknál/férfiaknál a koruktól függ milyen alak jön be nekik?

Figyelt kérdés
Most lehet hü.lyeség amit kérdezek de megpróbálom elmagyarázni. Szóval én úgy vettem észre hogy egy bizonyos kor felett,úgy 20 éves kortól a fiúk jobban elfogadják ha van a csajon egy kis fogni való. Én 17 vagyok,160cm vagyok és 58kg. A velem egy korosztályt 16-18 abszolút nem érdeklem,viszont az ennél idősebbeknek semmi bajuk velem,sőt.b Most akkor az idősebb fiúk sokkal empatikusabbak lennének?
2011. okt. 19. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A következtetésed hibás. Arról van szó, hogy az idősebb nők (és mellesleg a pasik is) elhagyják magukat valamennyire, sokan nem törődnek azzal, hogy nőznek ki és megbocsátóbbak vagyunk a testi hibákkal szemben. Fiatalon könnyű vékonynak lenni.


A preferencia nem változik egyébként, én alapvetően a vékony lányokat szeretem, de volt már kifejezetten kövér is és nagyon boldog voltam vele. Rájöttem, hogy nem ez számít.


F/35

2011. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

passzolok....


Én mondjuk 27 vagyok, de van egy ideálom, van egy 100% ami a tökéletes ideálom, és az illető lány eshet az alá 15%-al és eshet fölé is 15%-al.


Háát hogy nyugdíjas koromra mi lesz az kérdéses....


Ha milliomos leszek akkor nyugdíjasként le fogom sz@rni melyik lány mekkora rib@nc de megfizetem.... :)

2011. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg ebben talán az is benne van, hogy az idősebbeknek már kevesebbel is be kell érniük. Ha nem kőgazdagok, akkor bombanőjük már nemigen lesz és úgy gondolják, hogy egy kevésbé szép lány - akiért nem kapkodnak annyira - könnyebben bevehető vár.
2011. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!