Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik az osztálytársam? 15/F

Figyelt kérdés
9-es vagyok, tetszik az egyik lány osztály társam, és egész nap rá gondolok. Szoktunk beszélgetgetni, hogyha kér tőllem valamit, vagy kis apróságok miatt, meg ilyenek, de úgy komolyabban, ismerkedés szempontjából még nem. Csak kb 2 hónapja msn-en, de ott már nem írok neki, se fb-n, nehogy azt higyje, hogy csak ott merek vele beszélgetni, élőben meg nem. Általában mikor rámnéz mosolygunk egymásra. Nem tudom, hogy hogy közelítsek jobban hozzá, s abban sem vagyok biztos, hogy én bejövök-e neki? Szerintetek mit tegyek? :D Eddig még nem volt barátnőm, neki szerintem tuti volt barátja, hisz ő a legszebb az osztályban. :)
2011. okt. 19. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Mondd meg neki... Az a legtisztább.. Aztán majd lesz valami (tapasztalat)

16/L

2011. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem legyél bátrabb...tettesd azt, hogy nem érted a leckét és kérd meg, hogy magyarázza el. Így jobban megtudod közelíteni és beszélgetés közben mutasd ki az érdeklődésedet...jah és fontos a testbeszéd ;-)
2011. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Osztálytárs 9.ben! Hiba lenne kikezdeni vele ez Alapvető szabály:)

Látom nálad nem, ebben az esetben MERJ lépni!

Osztálytárs, ennél könnyebb helyzeted nem is lehetne.

Csak lazán menj oda beszélgess vele, és a folyamat beindul magától!

Ha szeret veled beszélni, és ő is keresi a társaságod, azaz odamegy szünetben hozzád, akkor lehet, hogy bejössz neki!


de tényleg kezdetben, csak menj oda és beszélgessetek.

ha alakulóban van, kérj ismét segítséget ha nem boldogulsz:)

Megtalálsz, privátot is írhatsz:)

2011. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát az érdekes lenne, ha 1,5 hónap suli után megmondanám neki.. :D

De próbálok majd vele minél többet beszélni, csak a suliban az nem olyan egyszerű, amúgy ott ül majdnem mellettem, szóval ülve is lehet vele. Eddig nem jött oda hozzám, csak kért tollat, segítséget, meg néha odaszól, én is, stb. De mikor vége a sulinak, gyorsan hazamegy, mert megy a busz, ezért esélyelen, h haza kisérjem, vagy hasonló. Majd próbálok beszélgetni vele.. :D

2011. okt. 19. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!