Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szerettek a nok a ferfiakb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek a nok a ferfiakban mielott feltalaltak a penzt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
A férfit. Én most sem a pénzét szeretem, hanem a jellemét, a mosolyát, a szemeit, a kedvességét...
2009. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy érdekes kérdés.

Mire is való a férfi? Mi is a szerepe az életben?

Elsödleges szerepe az utódnemzés és azoknak gondoskodása hogy legjobb körülmények között nöjenek fel. Maga a férfi is próbálja a legjobb nöt kiválasztani, aki megfelelö géneket ad át majd az utódnak és megfelelöen tudja nevelni ellátni.

Szóval mindkét fél tudat alatt is keresi a másik hasznait. Azért szeretsz bele a párodba mert tudat alatt azt gondlod (van aki tudatosan) hogy ö lesz a megfelelö a szülöi feladatra. vagy is ha férfi´: akkor jó géneket fog átadni, eltudja látni majd a családját. Na ehez olyan ember kell akinek van pénze vagy tud pénzt keresni. Aki nem ölbetett kézzel várja hogy a pénz az ölébe hulljon.

Szóval régen a nök azt nézték mennyi élelmet képes az asztalra tenni, mennyire erös hogy megvédje a családját.

2009. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

A Férfit.

Sajnos, ma már kihalóban van mindkét fél, a nőies nő és a férfias férfi is.

A pasi pénzét szerető nők mindig voltak és mindig lesznek is. És ez igaz fordítva is, szerintem elég sok olyan fiatal férfi van, aki azért van idősebb nővel, mert annak már kiépített egzisztenciája, lakása, pénze van.

2009. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Én több esetet ismerek, mikor a pasi tartatja el magát a csajjal.Élősködő szinten, általában azt kihasználva, hogy sok csaj magányosnak érzi magát.
2009. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Pénz mindig is volt, csak a mostani romlott világban a lányok 1/4 vagy a fele olyan képet alkottnak a férfiakról, hogy azoknak kell hozni a pénzt, azoknak kell mindent fizetni, stb. Régen ez nem így volt, de régen még az árak sem voltak az égben...Annó azért nem lehetett szerintem ezt észrevenni, mivel korán szoktak összeházasodni az emberek és a házasságba és az utáni közös életükbe mindketten beleteszik a fizetésüket, vagy pedig megegyeznek ki - mit fizet. Szerintem ma is egy házasságban így működik.

De lehet a pasik is tehetnek róla néhány esetben. Ismerek olyanokat, akik máris a kapcsolat elején elkényeztetik olyan módon a barátnőjüket, hogy hetente legalább 3x a plázában van és vásárol neki.

Nyitott szemmel kell járni és rendes lányt választani és aztán rájöttök, hogy a lányok többsége nem csak a pénzre bukik.

L, 18

2009. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
a péniszét:-)
2009. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez hülyeség hogy régen másképpen volt.

Mikor a nök még nem nagyon dolgoztak, vagy a háztartást vezették, vagy kisebb munkákat vállaltak, vagy a gazdaság házkörüli részét csinálták, akkor ugye önálló keresetük nem volt. akkor is a pénzes pasi volt a jó parti. csak akkor nem a nö hanem a családja választott partnert, olyat aki eltudja majd tartani.

2009. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Egy pasi is hamarabb kezd egy sikeres csajjal. Nem tudom, mit kell ezen agyalni ilyeneket.
2009. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy leölte a mamutot.
2010. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

fordítsuk meg...mit szerettek a férfiak a nőkben?

am azt hogy jófej,megvéd,szeret és figyel rád.

2010. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!