Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lhet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lhet tudni, hogy a férfi komoly szándékkal közeledik felém, nem pedig egy néhány estére tervez?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, hónapok óta közeledik felém, még nem történt semmi, se csók, semmi. Visszont egyre közvetlenebb velem, én is vele. ÉN szeretném, ha kialakulna egy komoly kapcsolat, de a korából adódóan (30), félek, hogy még csak néhány estére tervez. A mai 30 évesek nem keresik a komoly kapcsolatot. :(


Hozzátenném, fiatalabb vagyok nála 10 évvel.


2011. okt. 20. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Hoz magával bőröndöt is..
2011. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces! :( Komolyan kérdeztem!
2011. okt. 20. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Áll a farka ha rádnéz
2011. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értelmes választ valaki, könyörgöm!
2011. okt. 20. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

egy pasi ha b*szni akar akkor nem igazán gürizik egy nővel ennyi ideig hanem keres egy könynebben megkaphatót, mert ha gyorsan nem tolja be valakinek a pélót akkor ott kap szivinfarktust...


Szerintem lehet komolyak a szándékai ha ennyit melózik érted..


-R-

2011. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Reméljük.
2011. okt. 20. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!