Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy soha többé nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy soha többé nem látom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön egy srác, akit látásból már régebb óta ismerek, de még sosem beszélgettünk. Pár napja volt egy 3 napos verseny, amin ő és én is ott voltunk. Egy koleszban voltunk 3 napon át, reggeli,ebéd,vacsora közben és a versenyen is összefutottunk néha, de nem volt semmi, csak néztük egymást (meg egy-két mosoly egymásra:)). Mikor először összefutottunk a koleszban, akkor odadobott nekem egy "hello"-t, de utána levő napokban nem beszéltünk. Úgy néz ki ez volt az utolsó találkozásunk.:( De én abba belehalnék... Hogy tudnék kapcsolatba lépni vele? Közös ismerősünk nincs.

16/L vagyok, Ő 17/F.


2009. máj. 3. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

tudsz valami közelebbit rola? hpgy hivják,hol lakik,van e barátnöje ,stb.

esetleg iwiw.

2009. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Így utólag már azt mondom, hogy oda kellett volna mennem leszólítani, de mikor ott az alkalom, akkor nem teszem meg.:(

Amúgy régebb óta ismerjük egymást, de csak látásból, és nem szokott köszönni meg semmi ilyesmi... Csak az utóbbi időkben észrevettem, hogy gyakran rámnéz, meg mosolyog, de eddig rám sem köszönt.

2009. máj. 3. 13:03
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy hívják, meg melyik városban lakik, hány éves, szval ilyen adatokat tudok róla, bnője nincs sztem. Iwiwen már utánanéztem, de nincs fenn. Myvipen fenn van, de csak havonta vagy ritkábban lép fel (valószínűleg nincs netje).
2009. máj. 3. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha mostanság személyesen nem fogod látni, akkor hívd fel. Igaz nem (lesz) egyszerű így beszélni valakivel, de ha nincs más "remény" és tényleg nagyon tetszik, akkor meg tudod tenni, nem? :)


Ha nincs meg a telefonszáma, akkor talán vezetékest kikeresheted.


A legjobbakat!

Sárky

2009. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy fel merném hívni.:D
2009. máj. 3. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:

elsö vgyok. szerintem nyugodtan hivd fel,bátorság.

vagy küldj neki sms-t,hogy szertnéd megismerni.valamit lépni kell ,mert elúszik a lehetöség.

2009. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom a számát, már kerestem a neten is mindenhol..:/
2009. máj. 3. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!